Hledat

Ubytování

Ubytování město Baar

Ve městě Baar (Švýcarsko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Baar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Baar

Le Bargeot

9

Le Bargeot

Ubytování (Hotel) Le Bargeot. Among the various facilities of this property are a terrace and ski storage space. Ubytování Le Bargeot se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Eckstein

8,6

Hostel Eckstein

Ubytování (Hostel) Hostel Eckstein. Hostel Eckstein se nachází v Baaru, 19 km od Curychu, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hostel Eckstein se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Welcome to sweet home!

8,4

Welcome to sweet home!

Ubytování (Apartmán) Welcome to sweet home!. Offering free WiFi and mountain views, Welcome to sweet home! is an accommodation set in Zug. Ubytování Welcome to sweet home! se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Baar Zug

8

ibis Baar Zug

Ubytování (Hotel) ibis Baar Zug. Tento moderní, zcela nekuřácký hotel je ideálně umístěn naproti nádraží Baar a je snadno dostupný z města Zug a z dálnice A4a. Ubytování ibis Baar Zug se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zentrum Eckstein

7,8

Zentrum Eckstein

Ubytování (Hotel) Zentrum Eckstein. Eckstein Centre se nachází v městečku Baar, 7 minut chůze od tamní železniční stanice a 5 km od města Zug, je snadno dostupný z dálnice A4a a nabízí zdarma... Ubytování Zentrum Eckstein se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Baar

Město Baar se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Baar.