Hledat

Ubytování

Ubytování město Avelengo

Ve městě Avelengo (Itálie) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Avelengo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Avelengo

Chalet Magdalena

10

Chalet Magdalena

UbytováníChalet Magdalena. Chalet Magdalena nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem, asi 15 km od muzea Touriseum. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Magdalena se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natur Chalet Piz Aich

10

Natur Chalet Piz Aich

Ubytování (Apartmán) Natur Chalet Piz Aich. Natur Chalet Piz Aich se nachází v Avelengu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Natur Chalet Piz Aich se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus byveronika

10

Ferienhaus byveronika

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus byveronika. Ferienhaus byVeronika se nachází v Avelengu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. 34 km od Ortisei. Ubytování Ferienhaus byveronika se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Bachguter

9,7

Appartement Bachguter

Ubytování (Apartmán) Appartement Bachguter. Appartement Bachguter se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Appartement Bachguter se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Aster Nusserhof

9,6

Ferienwohnung Aster Nusserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Aster Nusserhof. Ferienwohnung Aster Nusserhof se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 36 km od Ortisei. Ubytování Ferienwohnung Aster Nusserhof se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Hotel Christine

9,5

Apartment Hotel Christine

Ubytování (Aparthotel) Apartment Hotel Christine. Apartment Christine se nachází v turistické oblasti Avelengo-Merano, 12 km od městečka Merano a 15 minut jízdy od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Apartment Hotel Christine se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Miramonti Boutique Hotel

9,5

Miramonti Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Miramonti Boutique Hotel. Hotel Miramonti se nachází 1 230 metrů nad mořem a otevírá se z něho výhled na 10 km vzdálené město Merano. Ubytování Miramonti Boutique Hotel se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beim Lackl

9,4

Beim Lackl

UbytováníBeim Lackl. Beim Lackl se nachází v Avelengu, 11 km od muzea Touriseum, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Beim Lackl se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartement Panoramaresidence

9,4

Apartement Panoramaresidence

Ubytování (Apartmán) Apartement Panoramaresidence. Apartement Panoramaresidence se nachází asi 11 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartement Panoramaresidence se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramaresidence Hafling

9,3

Panoramaresidence Hafling

Ubytování (Apartmány) Panoramaresidence Hafling. Panoramaresidence Hafling se nachází v Avelengu, 10 km od muzea Touriseum, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Panoramaresidence Hafling se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Moritz

9,3

Residence Moritz

Ubytování (Apartmány) Residence Moritz. Residence Moritz se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige, 11 km od muzea Touriseum. Ubytování Residence Moritz se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

AVIDEA Secret

9,3

AVIDEA Secret

Ubytování (Chata) AVIDEA Secret. AVIDEA Secret se nachází v Avelengu, 14 km od muzea Touriseum. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování AVIDEA Secret se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Salten

9,3

Hotel Salten

Ubytování (Hotel) Hotel Salten. Hotel Salten nabízí pokoje v alpském stylu s panoramatickým balkonem, bezplatné wellness centrum s krytým bazénem a zahradu s lehátky. Ubytování Hotel Salten se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Klein Fein Hotel Viertlerhof

9,2

Klein Fein Hotel Viertlerhof

Ubytování (Hotel) Klein Fein Hotel Viertlerhof. Rodinný hotel Viertlerhof se nachází v Avalengu, 2 km od sjezdovek Meran 2000. Ubytování Klein Fein Hotel Viertlerhof se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Ifinger Edelweiss

9,2

Ferienwohnung Ifinger Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ifinger Edelweiss. Ferienwohnung Ifinger Edelweiss se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 35 km od Ortisei. Ubytování Ferienwohnung Ifinger Edelweiss se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Mirabell

9,2

Hotel Chalet Mirabell

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Mirabell. Rodinný hotel Chalet Mirabell se nachází v obci Avelengo. Ubytování Hotel Chalet Mirabell se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sonnenheim

9,2

Hotel Sonnenheim

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenheim. Hotel Sonnenheim se nachází v Avelengu, 3 km od lanovky Falzeben v lyžařském areálu Merano 2000. Nabízí krytý bazén a wellness centrum. Ubytování Hotel Sonnenheim se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hirzer 2781

9,2

Hotel Hirzer 2781

Ubytování (Hotel) Hotel Hirzer 2781. Hotel Hirzer se nachází 11 km od Merana a jeho lázeňských rezortů a nabízí wellness centrum, 2 bazény, zahradu a terasu. Ubytování Hotel Hirzer 2781 se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Spa Resort Viktoria

9,2

Alpine Spa Resort Viktoria

Ubytování (Hotel) Alpine Spa Resort Viktoria. Tradiční horský hotel Alpine Spa Resort Viktoria se nachází 10 minut jízdy od Merana a nabízí nekonečný bazén a bezplatné wellness centrum s 8 saunami a... Ubytování Alpine Spa Resort Viktoria se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Mittager Edelweiss

9,1

Ferienwohnung Mittager Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mittager Edelweiss. Ferienwohnung Mittager Edelweiss se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 35 km od Ortisei. Ubytování Ferienwohnung Mittager Edelweiss se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Kratzberg Edelweiss

9,1

Ferienwohnung Kratzberg Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kratzberg Edelweiss. Ferienwohnung Kratzberg Edelweiss se nachází v Avelengu a nabízí přímý přístup na sjezdovku. 35 km od Ortisei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Ferienwohnung Kratzberg Edelweiss se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Stockrose Nusserhof

9

Ferienwohnung Stockrose Nusserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stockrose Nusserhof. Ferienwohnung Stockrose Nusserhof se nachází v Avelengu, 10 km od muzea Touriseum a 10 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Stockrose Nusserhof se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maisonette Meraner Blick

9

Maisonette Meraner Blick

Ubytování (Apartmán) Maisonette Meraner Blick. Maisonette Meraner Blick se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 43 km od obce Selva di Val Gardena. Ubytování Maisonette Meraner Blick se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Avelina

9

Hotel Avelina

Ubytování (Hotel) Hotel Avelina. Hotel Avelina se nachází v lesnaté oblasti, 1 km od Avelenga. Ubytování Hotel Avelina se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Hirzer Edelweiss

9

Ferienwohnung Hirzer Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hirzer Edelweiss. Ferienwohnung Hirzer Edelweiss se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 35 km od Ortisei. Ubytování Ferienwohnung Hirzer Edelweiss se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Kesselberg Edelweiss

9

Ferienwohnung Kesselberg Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kesselberg Edelweiss. Ferienwohnung Kesselberg Edelweiss se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 35 km od Ortisei. Ubytování Ferienwohnung Kesselberg Edelweiss se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Sonnenblume Nusserhof

9

Ferienwohnung Sonnenblume Nusserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnenblume Nusserhof. Ferienwohnung Sonnenblume Nusserhof se nachází v Avelengu, 10 km od muzea Touriseum a 10 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Ferienwohnung Sonnenblume Nusserhof se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sulfner

8,9

Hotel Sulfner

Ubytování (Hotel) Hotel Sulfner. Hotel Sulfner se nachází v nadmořské výšce 1250 metrů, 1 km od centra města Avelengo, a nabízí bezplatné wellness centrum a bezplatnou půjčovnu kol. Ubytování Hotel Sulfner se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Josef Mountain Resort

8,8

Josef Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Josef Mountain Resort. Josef Mountain Resort se nachází v obci Avelengo a nabízí ubytování s terasou, krytý i venkovní bazén, wellness centrum, restauraci, bar a neplacené... Ubytování Josef Mountain Resort se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Der Mesnerwirt

8,8

Der Mesnerwirt

Ubytování (Hotel) Der Mesnerwirt. Hotel Der Mesnerwirt se nachází v Avelengu, 12 km od Merana. Nabízí wellness centrum, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Der Mesnerwirt se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hafner

8,7

Haus Hafner

UbytováníHaus Hafner. Haus Hafner se nachází ve velké zahradě se sluneční terasou a dětským hřištěm a nabízí jednoduché ubytování s balkonem. Ubytování Haus Hafner se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Enzian Nusserhof

8,5

Ferienwohnung Enzian Nusserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Enzian Nusserhof. Ferienwohnung Enzian Nusserhof se nachází v Avelengu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 36 km od Ortisei. Ubytování Ferienwohnung Enzian Nusserhof se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterweger Hof

8,1

Unterweger Hof

Ubytování (Farma) Unterweger Hof. Farma Unterweger Hof se nachází ve městě Avelengo, 3,8 km od obce Sankt Oswald. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Unterweger Hof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Hafling Leckplått

8

Chalet Hafling Leckplått

Ubytování (Chata) Chalet Hafling Leckplått. Chalet Hafling Leckplått se nachází v Avelengu, 5 minut jízdy od lyžařských vleků Merano 2000, a nabízí velkou soukromou zahradu. Ubytování Chalet Hafling Leckplått se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Hafling Zoila

Chalet Hafling Zoila

Ubytování (Chata) Chalet Hafling Zoila. Nachází se 2 km od centra Avelenga a v blízkosti lyžařského areálu Merano 2000, Chalet Hafling Zoila nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Chalet Hafling Zoila se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Berger 2

Ferienwohnung Berger 2

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Berger 2. Ferienwohnung Berger 2 se nachází asi 15 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Berger 2 se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moutain-Chalet-AVIDEA-Secret

Moutain-Chalet-AVIDEA-Secret

Ubytování (Prázdninové domy) Moutain-Chalet-AVIDEA-Secret. Moutain-Chalet-AVIDEA-Secret se nachází v Avelengu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 35 km od Ortisei. Ubytování Moutain-Chalet-AVIDEA-Secret se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Berger new

Ferienwohnung Berger new

UbytováníFerienwohnung Berger new. Ferienwohnung Berger new, a property with a garden, is located in Avelengo, 15 km from The Gardens of Trauttmansdorff Castle, 15 km from Parco Maia, as... Ubytování Ferienwohnung Berger new se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Berger 1

Ferienwohnung Berger 1

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Berger 1. Ferienwohnung Berger 1 se nachází asi 15 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Berger 1 se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Residence Hafling

Panorama Residence Hafling

UbytováníPanorama Residence Hafling. Panorama Residence Hafling se nachází 11 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 12 km od Parco Maia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Panorama Residence Hafling se nachází ve městě Avelengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Avelengo

Město Avelengo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Avelengo.