Hledat

Ubytování

Ubytování město Astrakeri

Ve městě Astrakeri (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Astrakeri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Astrakeri

Yialos villa

8,9

Yialos villa

Ubytování (Vila) Yialos villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Yialos villa is located in Astrakeri. Ubytování Yialos villa se nachází ve městě Astrakeri (Řecko - Korfu).

Elia Apartments

8,7

Elia Apartments

Ubytování (Apartmány) Elia Apartments. Elia Apartments se nachází v obci Agnos na Korfu, 500 metrů od písečných pláží Agnos a Astrakeri. Ubytování Elia Apartments se nachází ve městě Astrakeri (Řecko - Korfu).

Vari Estate

7

Vari Estate

Ubytování (Vila) Vari Estate. Located in Astrakeri, Vari Estate offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Vari Estate se nachází ve městě Astrakeri (Řecko - Korfu).

Villa Astrakeri Secret Garden

Villa Astrakeri Secret Garden

Ubytování (Vila) Villa Astrakeri Secret Garden. Boasting a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Villa Astrakeri Secret Garden can be found in Astrakeri, close to Gialos Beach and 2. Ubytování Villa Astrakeri Secret Garden se nachází ve městě Astrakeri (Řecko - Korfu).

VillaBouka2

VillaBouka2

Ubytování (Apartmán) VillaBouka2. Located in Astrakeri, 200 metres from Astrakeri Beach and less than 1 km from Gialos Beach, VillaBouka2 offers a garden and air conditioning. Ubytování VillaBouka2 se nachází ve městě Astrakeri (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Astrakeri

Město Astrakeri se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Astrakeri.