Hledat

Ubytování

Ubytování město Artá

Ve městě Artá (Španělsko) máme celkem 160 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Artá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Artá

Finca Boutique Ca´n Regalat

9,8

Finca Boutique Ca´n Regalat

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Boutique Ca´n Regalat. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Boutique Ca´n Regalat is situated in Artá. Ubytování Finca Boutique Ca´n Regalat se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

CasArtà

9,7

CasArtà

Ubytování (Prázdninový dům) CasArtà. Featuring free WiFi and city views, CasArtà is a holiday home, situated in Artá. Guests benefit from terrace and a sun terrace. Ubytování CasArtà se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Yartan Boutique Hotel

9,7

Yartan Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Yartan Boutique Hotel. Providing free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Yartan Boutique Hotel is located in Artá. Ubytování Yartan Boutique Hotel se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Major 72

9,7

Major 72

Ubytování (Prázdninový dům) Major 72. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Major 72 features accommodation in Artá with free WiFi and pool views. Ubytování Major 72 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

C'AN ANGELA

9,4

C'AN ANGELA

Ubytování (Prázdninový dům) C'AN ANGELA. Ubytování se nachází v obci Artá, C'AN ANGELA nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a sdílenou... Ubytování C'AN ANGELA se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Ca Sa Padrina d'Artà-Turismo de Interior

9,3

Ca Sa Padrina d'Artà-Turismo de Interior

Ubytování (Hotel) Ca Sa Padrina d'Artà-Turismo de Interior. Offering an outdoor pool and 3 terraces, Petit Hotel Ca Sa Padrina d'Artà is located in Artá. Free WiFi is offered throughout. Ubytování Ca Sa Padrina d'Artà-Turismo de Interior se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Hotel Ca’n Moragues

9,1

Hotel Ca’n Moragues

Ubytování (Hotel) Hotel Ca’n Moragues. Užijte si pobyt v krásné přírodě Mallorky v tomto přestavěném sídle pocházejícím z 18. století. Ubytování Hotel Ca’n Moragues se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Cas Canonge Villa con jardín y piscina

9,1

Cas Canonge Villa con jardín y piscina

Ubytování (Vila) Cas Canonge Villa con jardín y piscina. Boasting a garden, private pool and garden views, Cas Canonge Villa con jardín y piscina is situated in Artá. Ubytování Cas Canonge Villa con jardín y piscina se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Petit Hotel Forn Nou

9

Petit Hotel Forn Nou

Ubytování (Hotel) Petit Hotel Forn Nou. Hotel Forn Nou features rustic, stylish rooms and a roof terrace with views of the village of Arta. Ubytování Petit Hotel Forn Nou se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Fabrica 3

9

Fabrica 3

Ubytování (Apartmán) Fabrica 3. Fabrica 3 se nachází v Arté. 33 km od Port de Pollensa. Ubytování Fabrica 3 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Palacio Sant Salvador

9

Palacio Sant Salvador

Ubytování (Hotel) Palacio Sant Salvador. Offering beautiful junior suites and suites, Palacio Sant Salvador has striking décor and a Gaudí-style façade. Ubytování Palacio Sant Salvador se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Na Set Centes

9

Agroturismo Na Set Centes

Ubytování (Hotel) Agroturismo Na Set Centes. Set in an extensive countryside estate, Agroturismo Na Set Centes is located in northeast Mallorca. Ubytování Agroturismo Na Set Centes se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

S'Hort

8,9

S'Hort

Ubytování (Vila) S'Hort. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, S'Hort is situated in Artá. Ubytování S'Hort se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Carabela 51

8,8

Apartamento Carabela 51

Ubytování (Apartmán) Apartamento Carabela 51. Apartamento Carabela 51 se nachází v Port d'Alcudia, jen pár kroků od pláže Port d'Alcudia a 2,3 km od pláže Cala Poncet, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartamento Carabela 51 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Hotel Casal d'Artà

8,8

Hotel Casal d'Artà

Ubytování (Hotel) Hotel Casal d'Artà. Casal d’Artà is set opposite the town hall, in the Majorcan town of Artà. Ubytování Hotel Casal d'Artà se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Jaume III ,22 1º

8,5

Jaume III ,22 1º

Ubytování (Apartmán) Jaume III ,22 1º. Jaume III, 22 1º se nachází v Artà, 33 km od Alcudie. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Jaume III ,22 1º se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Sa Duaia

8,3

Agroturismo Sa Duaia

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Sa Duaia. Venkovský dům Agroturismo Sa Duaia se nachází v západní části Mallorky, 9 km od Artá a 2 km od pláže. Ubytování Agroturismo Sa Duaia se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Finca Sa Duaia de Dalt

8

Finca Sa Duaia de Dalt

Ubytování (Farma) Finca Sa Duaia de Dalt. Finca Sa Duaia de Dalt se nachází v Arté a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Finca Sa Duaia de Dalt se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen

7

Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen

Ubytování (Apartmány) Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen. Situated in Artá, 9 km from Cala Ratjada, Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen... Ubytování Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Amparo Luca

Amparo Luca

Ubytování (Chata) Amparo Luca. Amparo Luca se nachází v Port d'Alcudia, 200 metrů od pláže Port d'Alcudia a 1,6 km od pláže Playa de Muro. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Amparo Luca se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Can Jaume

Can Jaume

Ubytování (Vila) Can Jaume. Can Jaume se nachází v obci Artá a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 33 km od přístavu Port de Pollensa. Ubytování Can Jaume se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Casa Centenaria

Casa Centenaria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Centenaria. Casa Centenaria se nachází v Arté a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a je vzdálen 33 km od Port de Pollensa. Ubytování Casa Centenaria se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Caminals

Finca Son Caminals

Ubytování (Vila) Finca Son Caminals. Finca Son Caminals se nachází v obci Artá a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Finca Son Caminals se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Florinda de Bali

Florinda de Bali

Ubytování (Prázdninový dům) Florinda de Bali. Florinda de Bali se nachází v obci Artá a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Florinda de Bali se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Casa Rubi y Cas Capella

Casa Rubi y Cas Capella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rubi y Cas Capella. Casa Rubi y Cas Capella se nachází v obci Artá a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. 31 km od přístavu Port de Pollensa. Ubytování Casa Rubi y Cas Capella se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Casa Rubi

Casa Rubi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rubi. Casa Rubi se nachází v obci Artá a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. 31 km od Port de Pollensa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Casa Rubi se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

ORIGINS HOTEL BOUTIQUE - Adults Only

ORIGINS HOTEL BOUTIQUE - Adults Only

Ubytování (Hotel) ORIGINS HOTEL BOUTIQUE - Adults Only. Origins Hotel Boutique se nachází v Arté. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci a terasu. Ubytování ORIGINS HOTEL BOUTIQUE - Adults Only se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Clot Fillol

Clot Fillol

Ubytování (Vila) Clot Fillol. Clot Fillol se nachází v obci Artá a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 35 km od Port de Pollensa. Ubytování Clot Fillol se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Arta - 290388

Arta - 290388

Ubytování (Prázdninový dům) Arta - 290388. Boasting a garden, private pool and garden views, Arta - 290388 is situated in Artá. Ubytování Arta - 290388 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Finca can Jaumi

Finca can Jaumi

Ubytování (Prázdninový dům) Finca can Jaumi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Finca can Jaumi is located in Artá. Ubytování Finca can Jaumi se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Finca Ca`n Jaumí

Finca Ca`n Jaumí

Ubytování (Vila) Finca Ca`n Jaumí. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Finca Ca`n Jaumí is set in Artá. Ubytování Finca Ca`n Jaumí se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Es Quartó

Es Quartó

Ubytování (Venkovský dům) Es Quartó. Situated in Artá in the Balearic Islands region, Es Quartó features a patio and pool views. Ubytování Es Quartó se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Es Buda Blau a pie de playa...

Es Buda Blau a pie de playa...

Ubytování (Prázdninový dům) Es Buda Blau a pie de playa.... Featuring free WiFi, Es Buda Blau a pie de playa... Is situated on the beachfront in Artá. The accommodation is 25 km from Cala Ratjada. Ubytování Es Buda Blau a pie de playa... se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Artá

Město Artá se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 160 hotelů a ubytování ve městě Artá.