Hledat

Ubytování

Ubytování město Artá

Ve městě Artá (Španělsko) máme celkem 160 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Artá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Artá

Finca Boutique Ca´n Regalat

9,8

Finca Boutique Ca´n Regalat

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Boutique Ca´n Regalat. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Boutique Ca´n Regalat is situated in Artá. Ubytování Finca Boutique Ca´n Regalat se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Granja

9,8

Sa Granja

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Granja. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Sa Granja is set in Artá. Ubytování Sa Granja se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

CasArtà

9,7

CasArtà

Ubytování (Prázdninový dům) CasArtà. Featuring free WiFi and city views, CasArtà is a holiday home, situated in Artá. Guests benefit from terrace and a sun terrace. Ubytování CasArtà se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yartan Boutique Hotel

9,7

Yartan Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Yartan Boutique Hotel. Providing free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Yartan Boutique Hotel is located in Artá. Ubytování Yartan Boutique Hotel se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Major 72

9,7

Major 72

Ubytování (Prázdninový dům) Major 72. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Major 72 features accommodation in Artá with free WiFi and pool views. Ubytování Major 72 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Sestelrica

9,5

Finca Sestelrica

Ubytování (Farma) Finca Sestelrica. Located on top of a hill with views of the Mallorcan landscape, Finca Sestelrica is located in Artá. It features an outdoor pool and a garden. Ubytování Finca Sestelrica se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Hotel & Restaurant Jardi D'Artà

9,5

Hotel & Restaurant Jardi D'Artà

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Jardi D'Artà. Offering an outdoor pool, free Wi-Fi, and a restaurant, Hotel & Restaurant Jardin D’Artà is set in a typical Majorcan building. Ubytování Hotel & Restaurant Jardi D'Artà se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

C'AN ANGELA

9,4

C'AN ANGELA

Ubytování (Prázdninový dům) C'AN ANGELA. Ubytování se nachází v obci Artá, C'AN ANGELA nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a sdílenou... Ubytování C'AN ANGELA se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Sa Padrina d'Artà-Turismo de Interior

9,3

Ca Sa Padrina d'Artà-Turismo de Interior

Ubytování (Hotel) Ca Sa Padrina d'Artà-Turismo de Interior. Offering an outdoor pool and 3 terraces, Petit Hotel Ca Sa Padrina d'Artà is located in Artá. Free WiFi is offered throughout. Ubytování Ca Sa Padrina d'Artà-Turismo de Interior se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carrossa Hotel Spa Villas

9,2

Carrossa Hotel Spa Villas

Ubytování (Hotel) Carrossa Hotel Spa Villas. Carrossa Hotel Spa Villas features a restaurant, fitness centre, a bar and garden in Artá. Ubytování Carrossa Hotel Spa Villas se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Son Cardaix

9,2

Son Cardaix

Ubytování (Farma) Son Cardaix. Featuring a garden with an outdoor swimming pool, Son Cardaix offers rooms a 5-minute drive from Artà. The property has free Wi-Fi access throughout. Ubytování Son Cardaix se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Son Not

9,2

Agroturismo Son Not

Ubytování (Apartmány) Agroturismo Son Not. Agroturismo Son Not is set in a protected area of forest, 10 minutes’ drive from Arta, in eastern Mallorca. Ubytování Agroturismo Son Not se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Hotel Ca’n Moragues

9,1

Hotel Ca’n Moragues

Ubytování (Hotel) Hotel Ca’n Moragues. Užijte si pobyt v krásné přírodě Mallorky v tomto přestavěném sídle pocházejícím z 18. století. Ubytování Hotel Ca’n Moragues se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas Canonge Villa con jardín y piscina

9,1

Cas Canonge Villa con jardín y piscina

Ubytování (Vila) Cas Canonge Villa con jardín y piscina. Boasting a garden, private pool and garden views, Cas Canonge Villa con jardín y piscina is situated in Artá. Ubytování Cas Canonge Villa con jardín y piscina se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Encinar de Arta

9

El Encinar de Arta

Ubytování (Penzion) El Encinar de Arta. This 18th-century country house lies on a hill, just 5 km from the pretty village of Arta. Ubytování El Encinar de Arta se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Petit Hotel Forn Nou

9

Petit Hotel Forn Nou

Ubytování (Hotel) Petit Hotel Forn Nou. Hotel Forn Nou features rustic, stylish rooms and a roof terrace with views of the village of Arta. Ubytování Petit Hotel Forn Nou se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palacio Sant Salvador

9

Palacio Sant Salvador

Ubytování (Hotel) Palacio Sant Salvador. Offering beautiful junior suites and suites, Palacio Sant Salvador has striking décor and a Gaudí-style façade. Ubytování Palacio Sant Salvador se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fabrica 3

9

Fabrica 3

Ubytování (Apartmán) Fabrica 3. Fabrica 3 se nachází v Arté. 33 km od Port de Pollensa. Ubytování Fabrica 3 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Na Set Centes

9

Agroturismo Na Set Centes

Ubytování (Hotel) Agroturismo Na Set Centes. Set in an extensive countryside estate, Agroturismo Na Set Centes is located in northeast Mallorca. Ubytování Agroturismo Na Set Centes se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S'Hort

8,9

S'Hort

Ubytování (Vila) S'Hort. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, S'Hort is situated in Artá. Ubytování S'Hort se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Casal d'Artà

8,8

Hotel Casal d'Artà

Ubytování (Hotel) Hotel Casal d'Artà. Casal d’Artà is set opposite the town hall, in the Majorcan town of Artà. Ubytování Hotel Casal d'Artà se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Carabela 51

8,8

Apartamento Carabela 51

Ubytování (Apartmán) Apartamento Carabela 51. Apartamento Carabela 51 se nachází v Port d'Alcudia, jen pár kroků od pláže Port d'Alcudia a 2,3 km od pláže Cala Poncet, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartamento Carabela 51 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alarden

8,8

Alarden

Ubytování (Apartmán) Alarden. Located in Port d'Alcudia, 1.7 km from Playa de Muro Beach and 2. Ubytování Alarden se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Jaume III ,22 1º

8,5

Jaume III ,22 1º

Ubytování (Apartmán) Jaume III ,22 1º. Jaume III, 22 1º se nachází v Artà, 33 km od Alcudie. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Jaume III ,22 1º se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Sa Duaia

8,3

Agroturismo Sa Duaia

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Sa Duaia. Venkovský dům Agroturismo Sa Duaia se nachází v západní části Mallorky, 9 km od Artá a 2 km od pláže. Ubytování Agroturismo Sa Duaia se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Sa Duaia de Dalt

8

Finca Sa Duaia de Dalt

Ubytování (Farma) Finca Sa Duaia de Dalt. Finca Sa Duaia de Dalt se nachází v Arté a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Finca Sa Duaia de Dalt se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ses Barraques

7,5

Casa Ses Barraques

Ubytování (Chata) Casa Ses Barraques. Salometa offers accommodation in Artá, 35 km from Alcudia and 10 km from Cala Millor. Ubytování Casa Ses Barraques se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen

7

Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen

Ubytování (Apartmány) Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen. Situated in Artá, 9 km from Cala Ratjada, Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen... Ubytování Stadtfinca Casa Mumare mitten in Artas Altstadt mit zwei Ferienwohnungen - authentisches mallorquinisches Wohnen se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Costa Llobera 1

Costa Llobera 1

Ubytování (Prázdninový dům) Costa Llobera 1. Set in Artá in the Balearic Islands region, Costa Llobera 1 has a garden. The air-conditioned accommodation is 11 km from Cala Ratjada. Ubytování Costa Llobera 1 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Arta Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Arta Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Arta Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi. Arta Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi is set in Artá and offers an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Arta Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Arta Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Arta Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Arta Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Situated in Artá in the Majorca region, Arta Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi has a terrace. Ubytování Arta Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Arta Holiday Home Sleeps 12 with Pool and WiFi

Arta Holiday Home Sleeps 12 with Pool and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Arta Holiday Home Sleeps 12 with Pool and WiFi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Arta Holiday Home Sleeps 12 with Pool and WiFi is located in Artá. Ubytování Arta Holiday Home Sleeps 12 with Pool and WiFi se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Arta - 290388

Arta - 290388

Ubytování (Prázdninový dům) Arta - 290388. Boasting a garden, private pool and garden views, Arta - 290388 is situated in Artá. Ubytování Arta - 290388 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca can Jaumi

Finca can Jaumi

Ubytování (Prázdninový dům) Finca can Jaumi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Finca can Jaumi is located in Artá. Ubytování Finca can Jaumi se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Ca`n Jaumí

Finca Ca`n Jaumí

Ubytování (Vila) Finca Ca`n Jaumí. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Finca Ca`n Jaumí is set in Artá. Ubytování Finca Ca`n Jaumí se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Quartó

Es Quartó

Ubytování (Venkovský dům) Es Quartó. Situated in Artá in the Balearic Islands region, Es Quartó features a patio and pool views. Ubytování Es Quartó se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Buda Blau a pie de playa...

Es Buda Blau a pie de playa...

Ubytování (Prázdninový dům) Es Buda Blau a pie de playa.... Featuring free WiFi, Es Buda Blau a pie de playa... Is situated on the beachfront in Artá. The accommodation is 25 km from Cala Ratjada. Ubytování Es Buda Blau a pie de playa... se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Murteret

Es Murteret

Ubytování (Vila) Es Murteret. Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Es Murteret is located in Artá. Ubytování Es Murteret se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Cas Carter

Cas Carter

Ubytování (Prázdninový dům) Cas Carter. Featuring a garden and a terrace, Cas Carter offers accommodation in Artá with free WiFi and garden views. Ubytování Cas Carter se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Casa Padri 1

Casa Padri 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Padri 1. Casa Padri 1 is located in Artá. This holiday home offers a terrace. The holiday home also has 2 bathrooms. Alcudia is 27 km from the holiday home. Ubytování Casa Padri 1 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellpuig

Bellpuig

Ubytování (Vila) Bellpuig. Bellpuig Arta is located in Artá. The property features mountain views. Ubytování Bellpuig se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Can Colomer Ferragut

Can Colomer Ferragut

Ubytování (Vila) Can Colomer Ferragut. Boasting a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Can Colomer Ferragut is situated in Artá. Ubytování Can Colomer Ferragut se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Santa María

Santa María

Ubytování (Vila) Santa María. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, Santa María is set in Artá. Ubytování Santa María se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Velletes 7

Ses Velletes 7

Ubytování (Vila) Ses Velletes 7. Boasting a garden, private pool and pool views, Ses Velletes 7 is set in Artá. Ubytování Ses Velletes 7 se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Valenta

Na Valenta

Ubytování (Vila) Na Valenta. Situated in Artá, Valenta De Gran Via provides a private pool. It has a terrace, pool views and free WiFi. Ubytování Na Valenta se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Botigueta

Sa Botigueta

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Botigueta. Featuring an outdoor swimming pool, barbecue facilities, and a terrace, Sa Botigueta provides accommodation in Artá with free WiFi and city views. Ubytování Sa Botigueta se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Son Frare

Son Frare

Ubytování (Vila) Son Frare. Located in Artá, Son Frare provides accommodation with a kitchen. Ubytování Son Frare se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Son Forte Nou

Son Forte Nou

Ubytování (Vila) Son Forte Nou. Featuring accommodation with a private pool, Son Forte Nou is located in Artá. The property features mountain views and is 14 km from Cala Ratjada. Ubytování Son Forte Nou se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

ORIGINS HOTEL BOUTIQUE - Adults Only

ORIGINS HOTEL BOUTIQUE - Adults Only

Ubytování (Hotel) ORIGINS HOTEL BOUTIQUE - Adults Only. Origins Hotel Boutique se nachází v Arté. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci a terasu. Ubytování ORIGINS HOTEL BOUTIQUE - Adults Only se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Caminals

Finca Son Caminals

Ubytování (Vila) Finca Son Caminals. Finca Son Caminals se nachází v obci Artá a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Finca Son Caminals se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca unifamiliar Sa Font

Finca unifamiliar Sa Font

Ubytování (Prázdninový dům) Finca unifamiliar Sa Font. Finca unifamiliar Sa Font se nachází v obci Artá a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Finca unifamiliar Sa Font se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Artá

Město Artá se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 160 hotelů a ubytování ve městě Artá.