Hledat

Ubytování

Ubytování město Armeñime

Ve městě Armeñime (Španělsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Armeñime

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Armeñime

Villa Las Rosas, Los Menores

8,7

Villa Las Rosas, Los Menores

Ubytování (Vila) Villa Las Rosas, Los Menores. Boasting garden views, Villa Las Rosas, Los Menores provides accommodation with a garden and a balcony, around 2.7 km from Playa de Ajabo. Ubytování Villa Las Rosas, Los Menores se nachází ve městě Armeñime (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Natalia

8

Casa Natalia

Ubytování (Apartmány) Casa Natalia. Casa Natalia nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Armeñime, 9 km od letoviska Playa de las Americas. Ubytování Casa Natalia se nachází ve městě Armeñime (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CasaNova Boutique

7,4

CasaNova Boutique

Ubytování (Hotel) CasaNova Boutique. CasaNova Boutique se nachází v obci Armeñime, 2 km od pláže Las Galgas, 2,1 km od pláže Playa El Pinque a Playa Las Salinas. Ubytování CasaNova Boutique se nachází ve městě Armeñime (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Armeñime

Město Armeñime se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Armeñime.