Hledat

Ubytování

Ubytování město Archangelos

Ve městě Archangelos (Řecko) máme celkem 107 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Archangelos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Archangelos

Villa Limnioni

10

Villa Limnioni

Ubytování (Apartmán) Villa Limnioni. Villa Limnioni se nachází v Archangelosu, jen pár kroků od pláže Stegna a 1,1 km od pláže Tsambika. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Villa Limnioni se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Rose traditional house

10

Rose traditional house

Ubytování (Prázdninový dům) Rose traditional house. Set in Archangelos, just 2.1 km from Stegna Beach, Rose traditional house offers accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Rose traditional house se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Golden sunrise stegna

9,9

Golden sunrise stegna

Ubytování (Apartmán) Golden sunrise stegna. Golden Sunrise stegna se nachází v Archangelosu, 450 metrů od pláže Stegna a 1,7 km od pláže Agia Triada. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Golden sunrise stegna se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Dimitras Luxus House

9,9

Dimitras Luxus House

Ubytování (Apartmán) Dimitras Luxus House. Set in Archangelos, a few steps from Stegna Beach and 1.9 km from Tsambika Beach, Dimitras Luxus House offers a garden and air conditioning. Ubytování Dimitras Luxus House se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

MARIALENAS HOUSE

9,7

MARIALENAS HOUSE

Ubytování (Apartmán) MARIALENAS HOUSE. MARIALENAS HOUSE se nachází v Archangelosu, 3 km od pláže Kokkini Ammos a 3,3 km od Faethon Association Rhodes, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování MARIALENAS HOUSE se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Ioli's Apartments

9,7

Ioli's Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Ioli's Apartments. Ioli's Apartments se nachází v Archangelosu, necelý 1 km od pláže Stegna a 1,8 km od pláže Tsambika, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Ioli's Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Casa al mare

9,7

Casa al mare

Ubytování (Prázdninový dům) Casa al mare. Casa al mare se nachází v Archangelosu, jen pár kroků od pláže Stegna a 1 km od pláže Tsambika. Ubytování Casa al mare se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Grandma's House Archangelos

9,7

Grandma's House Archangelos

Ubytování (Apartmán) Grandma's House Archangelos. Grandma's House Archangelos se nachází asi 2,9 km od pláže Kokkini Ammos a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Grandma's House Archangelos se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Filia Bungalow

9,7

Filia Bungalow

Ubytování (Prázdninový dům) Filia Bungalow. Featuring a garden, Filia Bungalow provides accommodation in Stegna at 500 metres from Stegna Beach, with free WiFi and sea views. Ubytování Filia Bungalow se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Stegna Bay Apartment

9,6

Stegna Bay Apartment

Ubytování (Apartmány) Stegna Bay Apartment. Stegna Bay Apartment se nachází ve vesnici Stegna, pouhých 40 metrů od pláže, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Stegna Bay Apartment se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Agnanti Beach Apartments

9,6

Agnanti Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Agnanti Beach Apartments. Apartmány Agnanti Stegna nabízejí pokoje s vlastním balkonem a klimatizací. Ubytování Agnanti Beach Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Villa Verde Stegna Beach

9,5

Villa Verde Stegna Beach

Ubytování (Vila) Villa Verde Stegna Beach. Situated in Archangelos, 200 metres from Stegna Beach and 1.6 km from Tsambika Beach, Villa Verde Stegna Beach offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Verde Stegna Beach se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Kozas Superior Apartments

9,5

Kozas Superior Apartments

Ubytování (Apartmány) Kozas Superior Apartments. Apartmány Kozas Superior se nachází ve městě Archangelos, 1,3 metrů od pláží Stegna a Tsambika, a nabízí klimatizaci, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kozas Superior Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

''FINIO'' TRADITIONAL HOUSE

9,5

''FINIO'' TRADITIONAL HOUSE

Ubytování (Apartmán) ''FINIO'' TRADITIONAL HOUSE. '''FINIO'' se nachází v obci Archangelos, 2 km od pláže Stegna. Ubytování ''FINIO'' TRADITIONAL HOUSE se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Stegna Hibiscus

9,5

Stegna Hibiscus

Ubytování (Venkovský dům) Stegna Hibiscus. Stegna Hibiscus se nachází v Archangelosu, jen pár kroků od pláže Stegna a 1,6 km od pláže Tsambika. Ubytování Stegna Hibiscus se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Villa Rose

9,5

Villa Rose

Ubytování (Vila) Villa Rose. Set just 50 metres from Stegna Beach, Villa Rose offers accommodation in Archangelos with access to a garden, a terrace, as well as a 24-hour front desk. Ubytování Villa Rose se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Galazia Thea Apartments

9,4

Galazia Thea Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Galazia Thea Apartments. Galazia Thea Apartments se nachází v Archangelosu, 300 metrů od pláže Stegna, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Galazia Thea Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Afroditi Superior Apartments

9,3

Afroditi Superior Apartments

Ubytování (Aparthotel) Afroditi Superior Apartments. Afroditi Superior Apartments se nachází v Archangelosu, jen pár kroků od pláže Stegna, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Afroditi Superior Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Casa d' Acqua

9,2

Casa d' Acqua

Ubytování (Prázdninový dům) Casa d' Acqua. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Casa d' Acqua is located in Archangelos. Ubytování Casa d' Acqua se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Sunset Apartments

9

Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Sunset Apartments. Sunset Apartments se nachází 3,8 km od Faethon Association na ostrově Rhodos. Ubytování Sunset Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Saint George Resort

8,9

Saint George Resort

Ubytování (Hotel) Saint George Resort. Saint George Resort nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi v Archangelos. K dispozici zde je sezónní venkovní bazén, zahrada a terasa. Ubytování Saint George Resort se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Peters Studio

8,8

Peters Studio

Ubytování (Apartmán) Peters Studio. Located in Archangelos, 7 km from Faethon Association Rhodes, Peters Studio provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Peters Studio se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Villa Stegna

8,4

Villa Stegna

Ubytování (Vily) Villa Stegna. Villa Stegna features garden views, free WiFi and free private parking, situated in Archangelos, 7 km from Faethon Association Rhodes. Ubytování Villa Stegna se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Anthula Sun

8,3

Anthula Sun

Ubytování (Hotel) Anthula Sun. Anthula Sun je hotel situovaný na tichém místě uprostřed zeleně ve městě Archangelos, 550 metrů od centra a 4 km od pláže Stegna. Ubytování Anthula Sun se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Ubytování ve městě Archangelos

Město Archangelos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 107 hotelů a ubytování ve městě Archangelos.