Hledat

Ubytování

Ubytování město Archangelos

Ve městě Archangelos (Řecko) máme celkem 107 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Archangelos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Archangelos

Stegna Breeze

10

Stegna Breeze

Ubytování (Prázdninový dům) Stegna Breeze. Situated in Archangelos, 100 metres from Stegna Beach and 1. Ubytování Stegna Breeze se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Rose traditional house

10

Rose traditional house

Ubytování (Prázdninový dům) Rose traditional house. Set in Archangelos, just 2.1 km from Stegna Beach, Rose traditional house offers accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Rose traditional house se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ktima Argyrou

9,9

Ktima Argyrou

Ubytování (Venkovský dům) Ktima Argyrou. Featuring a balcony with sea views, and a garden and barbecue facilities, Ktima Argyrou can be found in Archangelos, close to Tsambika Beach and 2. Ubytování Ktima Argyrou se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Stegna Dream

9,9

Stegna Dream

Ubytování (Apartmány) Stegna Dream. Apartmán Stegna se nachází v obci Stegna, 20 metrů od pláže Stegna, a nabízí klimatizaci, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stegna Dream se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Fiore Di Flora

9,9

Fiore Di Flora

Ubytování (Penzion) Fiore Di Flora. Located in Archangelos, within 100 metres of Stegna Beach and 1. Ubytování Fiore Di Flora se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Dimitras Luxus House

9,9

Dimitras Luxus House

Ubytování (Apartmán) Dimitras Luxus House. Set in Archangelos, a few steps from Stegna Beach and 1.9 km from Tsambika Beach, Dimitras Luxus House offers a garden and air conditioning. Ubytování Dimitras Luxus House se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vista Mare

9,8

Vista Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Vista Mare. Located in Archangelos, 200 metres from Stegna Beach and 2.1 km from Tsambika Beach, Vista Mare offers a garden and air conditioning. Ubytování Vista Mare se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Anatoli Traditional Villa

9,8

Anatoli Traditional Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Anatoli Traditional Villa. Set just 500 metres from Stegna Beach, Anatoli Traditional Villa offers accommodation in Archangelos with access to a garden, a private beach area, as well... Ubytování Anatoli Traditional Villa se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Pitropos Garden

9,7

Pitropos Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Pitropos Garden. Located in Archangelos, 100 metres from Stegna Beach and 1.9 km from Tsambika Beach, Pitropos Garden offers a garden and air conditioning. Ubytování Pitropos Garden se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Kozas Studios

9,7

Kozas Studios

Ubytování (Apartmány) Kozas Studios. Kozas Studios se nachází 20 metrů od pláže Stegna ve městě Arhangelos na ostrově Rhodos a nabízí bezplatné Wi-Fi a studia s výhledem na moře. Ubytování Kozas Studios se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Filia Bungalow

9,7

Filia Bungalow

Ubytování (Prázdninový dům) Filia Bungalow. Featuring a garden, Filia Bungalow provides accommodation in Stegna at 500 metres from Stegna Beach, with free WiFi and sea views. Ubytování Filia Bungalow se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anastasia's Garden

9,7

Anastasia's Garden

Ubytování (Apartmány) Anastasia's Garden. Just 60 metres from Stegna Beach, Anastasia's Garden is located in Archangelos resort. Ubytování Anastasia's Garden se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

M&N Apartments

9,7

M&N Apartments

Ubytování (Apartmány) M&N Apartments. M&N Apartments se nachází v Archangelos. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu s terasou a výhled do zahrady. Ubytování M&N Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Stegna Bay Apartment

9,6

Stegna Bay Apartment

Ubytování (Apartmány) Stegna Bay Apartment. Stegna Bay Apartment se nachází ve vesnici Stegna, pouhých 40 metrů od pláže, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Stegna Bay Apartment se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpha Stegna Sun

9,6

Alpha Stegna Sun

Ubytování (Penzion) Alpha Stegna Sun. Alpha Stegna Sun se nachází jen 50 metrů od pláže Stegna na ostrově Rhodos a nabízí klimatizované pokoje zasazené do bujné zahrady s citrusovými stromy a... Ubytování Alpha Stegna Sun se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Blugreen Stegna B&B (ex Panorama)

9,6

Blugreen Stegna B&B (ex Panorama)

Ubytování (Bed and breakfast) Blugreen Stegna B&B (ex Panorama). Blugreen Stegna B&B se nachází v malebné přímořské vesničce Stegna. Ubytování Blugreen Stegna B&B (ex Panorama) se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Agnanti Beach Apartments

9,6

Agnanti Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Agnanti Beach Apartments. Apartmány Agnanti Stegna nabízejí pokoje s vlastním balkonem a klimatizací. Ubytování Agnanti Beach Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kozas Superior Apartments

9,5

Kozas Superior Apartments

Ubytování (Apartmány) Kozas Superior Apartments. Apartmány Kozas Superior se nachází ve městě Archangelos, 1,3 metrů od pláží Stegna a Tsambika, a nabízí klimatizaci, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kozas Superior Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Verde Stegna Beach

9,5

Villa Verde Stegna Beach

Ubytování (Vila) Villa Verde Stegna Beach. Situated in Archangelos, 200 metres from Stegna Beach and 1.6 km from Tsambika Beach, Villa Verde Stegna Beach offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Verde Stegna Beach se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patitiri Villa

9,5

Patitiri Villa

Ubytování (Vila) Patitiri Villa. Patitiri Villa se nachází v centru města Archangelos a nabízí tradiční ubytování s plně vybavenou kuchyní a vnitřním dlážděným dvorem s jídelním stolem. Ubytování Patitiri Villa se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Bella Vista Stegna

9,5

Bella Vista Stegna

Ubytování (Aparthotel) Bella Vista Stegna. Bella Vista Stegna s překrásným výhledem na moře se nachází na útesu nad pláží Stegna. Nabízí ubytování u moře s balkonem s výhledem na Egejské moře a... Ubytování Bella Vista Stegna se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Villa Rose

9,5

Villa Rose

Ubytování (Vila) Villa Rose. Set just 50 metres from Stegna Beach, Villa Rose offers accommodation in Archangelos with access to a garden, a terrace, as well as a 24-hour front desk. Ubytování Villa Rose se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evelyn Villa

9,4

Evelyn Villa

Ubytování (Vila) Evelyn Villa. Set in Archangelos, 2.7 km from Stegna Beach and 4.3 km from Faethon Association Rhodes, Evelyn Villa offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Evelyn Villa se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Afroditi Studios

9,4

Afroditi Studios

Ubytování (Apartmány) Afroditi Studios. Afroditi Studios je komplex pohodlných apartmánů, který se nachází 30 metrů od pláže Stegna na východním pobřeží Rhodosu. Ubytování Afroditi Studios se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Salora Studio-Apartments

9,4

Salora Studio-Apartments

Ubytování (Apartmány) Salora Studio-Apartments. Salora Studio-Apartments se nachází pouhých 70 metrů od pláže Stegna a nabízí prostorné ubytování s možností vlastního stravování včetně soukromého balkonu... Ubytování Salora Studio-Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Bekos traditional house

9,4

Bekos traditional house

Ubytování (Apartmán) Bekos traditional house. Featuring mountain views, Bekos traditional house provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.8 km from Kokkini Ammos Beach. Ubytování Bekos traditional house se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Casa d' Acqua

9,2

Casa d' Acqua

Ubytování (Prázdninový dům) Casa d' Acqua. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Casa d' Acqua is located in Archangelos. Ubytování Casa d' Acqua se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradis Studios

9,2

Paradis Studios

Ubytování (Apartmány) Paradis Studios. Paradis Studios se nachází v Archangelosu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na Egejské moře a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech... Ubytování Paradis Studios se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

PANOS APARTMENTS

9,2

PANOS APARTMENTS

Ubytování (Apartmán) PANOS APARTMENTS. Set in Archangelos, just a few steps from Stegna Beach, PANOS APARTMENTS offers beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování PANOS APARTMENTS se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Kaya Sea Apts - Stegna Beach

9,2

Kaya Sea Apts - Stegna Beach

Ubytování (Prázdninové domy) Kaya Sea Apts - Stegna Beach. Kaya Sea Apts - Stegna Beach se nachází jen pár kroků od pláže Stegna. Nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kaya Sea Apts - Stegna Beach se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Porto Angeli

9

Porto Angeli

Ubytování (Hotel) Porto Angeli. Porto Angeli se nachází na skvělém místě přímo u pláže. Ubytování Porto Angeli se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Sunset Apartments

9

Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Sunset Apartments. Sunset Apartments se nachází 3,8 km od Faethon Association na ostrově Rhodos. Ubytování Sunset Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dimitra Sun

8,8

Hotel Dimitra Sun

Ubytování (Hotel) Hotel Dimitra Sun. Hotel Dimitra Sun se nachází ve města Archangelos, 3,5 km od pláže Tsambika a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a venkovním bazénem. Ubytování Hotel Dimitra Sun se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

George's Studios

8,8

George's Studios

Ubytování (Apartmán) George's Studios. George's nabízí klimatizovaná studia s balkonem a bezplatným Wi-Fi, 20 metrů od pláže Stegna ve městě Archangelos a 3 minuty chůze od tradičních taveren a... Ubytování George's Studios se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Peters Studio

8,8

Peters Studio

Ubytování (Apartmán) Peters Studio. Located in Archangelos, 7 km from Faethon Association Rhodes, Peters Studio provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Peters Studio se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tsambika Sun Hotel

8,6

Tsambika Sun Hotel

Ubytování (Hotel) Tsambika Sun Hotel. Hotel Tsambika Sun is located 300 metres from the centre of Archangelos village in Rhodes. Ubytování Tsambika Sun Hotel se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Villa Stegna

8,4

Villa Stegna

Ubytování (Vily) Villa Stegna. Villa Stegna features garden views, free WiFi and free private parking, situated in Archangelos, 7 km from Faethon Association Rhodes. Ubytování Villa Stegna se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stegna Star Apartments

8,4

Stegna Star Apartments

Ubytování (Aparthotel) Stegna Star Apartments. Stegna Star Apartments se nachází ve městě Archangelos, 6 km od rhódské asociace Faethon, a nabízí ubytování s balkonem, bar a restauraci s nabídkou... Ubytování Stegna Star Apartments se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Anthula Sun

8,3

Anthula Sun

Ubytování (Hotel) Anthula Sun. Anthula Sun je hotel situovaný na tichém místě uprostřed zeleně ve městě Archangelos, 550 metrů od centra a 4 km od pláže Stegna. Ubytování Anthula Sun se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stegnailion

8,2

Stegnailion

Ubytování (Apartmány) Stegnailion. Located right on the sandy beach of Stegna, Stegnailion consists of 2 different buildings and offers self-catering accommodation with terrace or balcony. Ubytování Stegnailion se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Rosmari Hotel

8,1

Rosmari Hotel

Ubytování (Hotel) Rosmari Hotel. Hotel Rosmari se nachází 600 metrů od centra vesnice a 10 minut jízdy od pláže Tsambika. Ubytování Rosmari Hotel se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stegna House Sea View

8,1

Stegna House Sea View

Ubytování (Apartmán) Stegna House Sea View. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Stegna House Sea View can be found in Archangelos, close to Agia Triada Beach and... Ubytování Stegna House Sea View se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Delfini Beach Hotel

8,1

Delfini Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Delfini Beach Hotel. Delfini Beach Hotel se nachází na pláži v zálivu Stegna a nabízí restauraci podávající plody moře, bar, pokoje se zařízeným balkonem a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Delfini Beach Hotel se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Afroditi Pension

7,9

Afroditi Pension

Ubytování (Penzion) Afroditi Pension. Afroditi se nachází jen 300 metrů od centra města Archangelos a nabízí klimatizované pokoje se zařízeným balkonem a výhledem do zahrady a na město. Ubytování Afroditi Pension se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Hotel Narkissos

7,7

Hotel Narkissos

Ubytování (Hotel) Hotel Narkissos. Hotel Narkissos se nachází v obci Archangelos, 3 km od pláže Stegna. Je obklopený svěží zahradou a nabízí bar a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Ubytování Hotel Narkissos se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Anastasia Studios

7,5

Anastasia Studios

Ubytování (Aparthotel) Anastasia Studios. Ubytování Anastasia Studios se nachází pouhých 20 metrů od pláže Stegna, 1 km od centra obce Archangelos, a nabízí klidné zázemí s přátelskou atmosférou. Ubytování Anastasia Studios se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anthoula Studios

7,1

Anthoula Studios

Ubytování (Penzion) Anthoula Studios. Rodinné ubytovací zařízení Anthoula Studios, které se nachází pouhých 30 metrů od krásné pláže Stegna, nabízí jednoduché ubytování s vlastním stravováním v... Ubytování Anthoula Studios se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bouganville B&B Stegna

Bouganville B&B Stegna

Ubytování (Bed and breakfast) Bouganville B&B Stegna. Located 5 km from Faethon Association Rhodes, Bouganville bed and breakfast offers accommodation with a balcony. Free WiFi is featured. Ubytování Bouganville B&B Stegna se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tsambika Epavlis II

Tsambika Epavlis II

Ubytování (Vila) Tsambika Epavlis II. Located in Archangelos in the Rhodes region, Tsambika Epavlis II has a balcony. Ubytování Tsambika Epavlis II se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Tsambika Epavlis I

Tsambika Epavlis I

Ubytování (Vila) Tsambika Epavlis I. Situated in Archangelos in the Rhodes region, Tsambika Epavlis I features a balcony. Ubytování Tsambika Epavlis I se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Tsampika's Sea View Home

Tsampika's Sea View Home

Ubytování (Prázdninový dům) Tsampika's Sea View Home. Located in Archangelos, a few steps from Stegna Beach and 2. Ubytování Tsampika's Sea View Home se nachází ve městě Archangelos (Řecko - Rhodos).

Ubytování ve městě Archangelos

Město Archangelos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 107 hotelů a ubytování ve městě Archangelos.