Hledat

Ubytování

Ubytování město Arafo

Ve městě Arafo (Španělsko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Arafo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Arafo

Finca Ecológica Ferrera. Alojamiento Rural.

10

Finca Ecológica Ferrera. Alojamiento Rural.

Ubytování (Chata) Finca Ecológica Ferrera. Alojamiento Rural.. Finca Ecológica Ferrera. Alojamiento Rural. Nachází se v Arafo a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Finca Ecológica Ferrera. Alojamiento Rural. se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

La Casa Vieja

9,8

La Casa Vieja

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Vieja. La Casa Vieja is situated in Arafo and offers an outdoor swimming pool and a garden. The holiday home has mountain views and is 44 km from Los Cristianos. Ubytování La Casa Vieja se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Cosy Villa in a Natural Environment

9,7

Cosy Villa in a Natural Environment

Ubytování (Chata) Cosy Villa in a Natural Environment. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Cosy Villa in a Natural Environment provides accommodation in Arafo with free WiFi and... Ubytování Cosy Villa in a Natural Environment se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Villa Carmen Julia 1

9,7

Villa Carmen Julia 1

Ubytování (Vila) Villa Carmen Julia 1. Villa Carmen Julia 1 se nachází v Arafo a nabízí venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Villa Carmen Julia 1 se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

CASA LA MOLINETA

9,5

CASA LA MOLINETA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA LA MOLINETA. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, CASA LA MOLINETA is situated in Arafo. The air-conditioned accommodation is 43 km from El Médano. Ubytování CASA LA MOLINETA se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Home2Book Stunning Design House Arafo

9,4

Home2Book Stunning Design House Arafo

Ubytování (Prázdninový dům) Home2Book Stunning Design House Arafo. Home2Book Stunning Design House Arafo se nachází v Arafo. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Home2Book Stunning Design House Arafo se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Casa El Cabuko

9,2

Casa El Cabuko

Ubytování (Chata) Casa El Cabuko. Casa El Cabuko se nachází v obci Arafo, 44 km od letoviska El Médano, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa El Cabuko se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Casa Antigua

9

Casa Antigua

Ubytování (Privát) Casa Antigua. Casa Antigua se nachází v Arafu, 45 km od El Médana. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Casa Antigua se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Arafo Sunset Villa

8,6

Arafo Sunset Villa

Ubytování (Vila) Arafo Sunset Villa. Arafo Sunset Villa se nachází v Arafo a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Arafo Sunset Villa se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Villa Morera

8,4

Villa Morera

Ubytování (Vila) Villa Morera. Villa Morera se nachází v Arafo a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 44 km od letoviska Playa de las Americas. Ubytování Villa Morera se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

casa bioclimática

casa bioclimática

Ubytování (Prázdninový dům) casa bioclimática. casa bioclimática se nachází v Arafo a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 15 km od Puerto de la Cruz. Ubytování casa bioclimática se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Luxurious and charming rural house in Arafo

Luxurious and charming rural house in Arafo

Ubytování (Vila) Luxurious and charming rural house in Arafo. Luxurious and charming rural house in Arafo is located in Arafo and offers a garden and a terrace. Ubytování Luxurious and charming rural house in Arafo se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Casa Rural con piscina

Casa Rural con piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural con piscina. Boasting a garden, private pool and sea views, Casa Rural con piscina is set in Arafo. Ubytování Casa Rural con piscina se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

House with 3 bedrooms in Arafo with wonderful sea view and furnished terrace 4 km from the beach

House with 3 bedrooms in Arafo with wonderful sea view and furnished terrace 4 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 3 bedrooms in Arafo with wonderful sea view and furnished terrace 4 km from the beach. House with 3 bedrooms in Arafo, with wonderful sea view and furnished terrace - 4 km from the beach is situated in Arafo and offers barbecue facilities. Ubytování House with 3 bedrooms in Arafo with wonderful sea view and furnished terrace 4 km from the beach se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Casa del Cura Viejo

Casa del Cura Viejo

Ubytování (Venkovský dům) Casa del Cura Viejo. Situated in Arafo in the Canary Islands region, Casa del Cura Viejo features accommodation with free private parking. Ubytování Casa del Cura Viejo se nachází ve městě Arafo (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Arafo

Město Arafo se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Arafo.