Hledat

Ubytování

Ubytování město Apraos

Ve městě Apraos (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Apraos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Apraos

Villa Petros

9,5

Villa Petros

Ubytování (Apartmány) Villa Petros. Hotel Villa Petros stojí na klidném místě uprostřed košatých stromů a nabízí prostorné ubytování s výhledem na Jónské moře. Ubytování Villa Petros se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Dionysos Apartments

9,3

Dionysos Apartments

Ubytování (Apartmány) Dionysos Apartments. Dionysos Apartments se nachází v Corfu a nabízí venkovní bazén, zahradu, sluneční terasu a ubytování v apartmánech s bezplatným Wi-Fi připojením a balkonem... Ubytování Dionysos Apartments se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Sirios Apartments

9,3

Sirios Apartments

Ubytování (Apartmán) Sirios Apartments. Sirios Apartments se nachází v letovisku Apraos, 37 km od města Korfu, a nabízí zázemí pro grilování a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Sirios Apartments se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Alisachni Apartments

8,9

Alisachni Apartments

Ubytování (Apartmány) Alisachni Apartments. Situated in Apraos, near Kalamaki Beach, Theotokos Church Beach and Syki Bay Beach, Alisachni Apartments features free WiFi, and guests can enjoy a garden... Ubytování Alisachni Apartments se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Areti Apartment

7,2

Areti Apartment

Ubytování (Apartmán) Areti Apartment. Apartmán Areti nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Loutses. Je vzdálen 47 km od Korfu. Ubytování Areti Apartment se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apraos Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi

Apraos Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Apraos Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a terrace, Apraos Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi offers accommodation in Apraos with free WiFi... Ubytování Apraos Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Villa Irida

Villa Irida

Ubytování (Vila) Villa Irida. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Irida is situated in Apraos. This property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Irida se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Chrismos Luxury Suites Apraos Corfu

Chrismos Luxury Suites Apraos Corfu

Ubytování (Aparthotel) Chrismos Luxury Suites Apraos Corfu. With garden views, Chrismos Luxury Suites Apraos Corfu is situated on the north side of Corfu Island and has a restaurant, luggage storage space, bar,... Ubytování Chrismos Luxury Suites Apraos Corfu se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Nero Beach House Apraos Corfu

Nero Beach House Apraos Corfu

Ubytování (Vila) Nero Beach House Apraos Corfu. Set in Apraos in the Corfu region, Nero Beach House Apraos Corfu features a garden. This villa also has free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytování Nero Beach House Apraos Corfu se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Jasmine Villa Kalamaki Corfu

Jasmine Villa Kalamaki Corfu

Ubytování (Vila) Jasmine Villa Kalamaki Corfu. Jasmine Villa Kalamaki Corfu is located in Apraos and offers a garden. The accommodation is 20 km from Corfu Town. The villa offers a terrace. Ubytování Jasmine Villa Kalamaki Corfu se nachází ve městě Apraos (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Apraos

Město Apraos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Apraos.