Hledat

Ubytování

Ubytování město Andrian

Ve městě Andrian (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Andrian

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Andrian

Apt Zirbe - Nockerhof

10

Apt Zirbe - Nockerhof

Ubytování (Apartmán) Apt Zirbe - Nockerhof. Apt Zirbe - Nockerhof se nachází v Andrianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apt Zirbe - Nockerhof se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Fichte - Nockerhof

10

Apt Fichte - Nockerhof

Ubytování (Apartmán) Apt Fichte - Nockerhof. Apt Fichte - Nockerhof se nachází v Andrianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apt Fichte - Nockerhof se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Eiche - Nockerhof

9,8

Apt Eiche - Nockerhof

Ubytování (Apartmán) Apt Eiche - Nockerhof. Apt Eiche - Nockerhof se nachází v Andrianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apt Eiche - Nockerhof se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Lärche - Nockerhof

9,4

Apt Lärche - Nockerhof

Ubytování (Apartmán) Apt Lärche - Nockerhof. Apt Lärche - Nockerhof se nachází v Andrianu, 19 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Apt Lärche - Nockerhof se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gisshübelhof

9,3

Gisshübelhof

Ubytování (Apartmány) Gisshübelhof. Gisshübelhof se nachází v Andrianu, 19 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gisshübelhof se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung 3 Weger

9,2

Ferienwohnung 3 Weger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 3 Weger. Ferienwohnung 3 Weger se nachází v Andrianu. Ubytování je vzdálené 10 km od Bolzana a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung 3 Weger se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung 2 Weger

9,1

Ferienwohnung 2 Weger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 2 Weger. Ferienwohnung 2 Weger se nachází v Andrianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung 2 Weger se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hofer ***

9

Haus Hofer ***

Ubytování (Apartmány) Haus Hofer ***. Haus Hofer se nachází v Andrianu v regionu Trentino Alto Adige, 19 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Haus Hofer *** se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofer Hof

9

Hofer Hof

Ubytování (Farma) Hofer Hof. Hofer Hof se nachází mezi Bolzanem a Meranem a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hofer Hof se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stamserhof

8,6

Hotel Stamserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Stamserhof. Hotel Stamserhof se nachází v obci Andrian a nabízí prostorné alpské pokoje a tyrolskou restauraci. Nabízí bazén obklopený zahradou lemovanou stromy. Ubytování Hotel Stamserhof se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung 1 Weger

8,6

Ferienwohnung 1 Weger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 1 Weger. Ferienwohnung 1 Weger se nachází v Andrianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung 1 Weger se nachází ve městě Andrian (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Andrian

Město Andrian se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Andrian.