Hledat

Ubytování

Ubytování město Andalo

Ve městě Andalo (Itálie) máme celkem 117 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Andalo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Andalo

Bilo Rossana al Maso Clamer

10

Bilo Rossana al Maso Clamer

UbytováníBilo Rossana al Maso Clamer. Bilo Rossana al Maso Clamer se nachází v obci Andalo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 8,1 km od jezera Molveno. Ubytování Bilo Rossana al Maso Clamer se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

2 bedrooms appartement at Andalo 600 m away from the slopes with city view garden and wifi

10

2 bedrooms appartement at Andalo 600 m away from the slopes with city view garden and wifi

Ubytování (Apartmán) 2 bedrooms appartement at Andalo 600 m away from the slopes with city view garden and wifi. Apartmán 2 bedrooms appartement at Andalo se nachází v obci Andalo v regionu Trentino Alto Adige, 600 metrů od sjezdovek s výhledem do zahrady a Wi-Fi, a... Ubytování 2 bedrooms appartement at Andalo 600 m away from the slopes with city view garden and wifi se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Lusso Panoramic - Andalo

9,9

Appartamento Lusso Panoramic - Andalo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Lusso Panoramic - Andalo. Appartamento Lusso Panoramic - Andalo se nachází v Andalu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 47 km od Malcesine. Ubytování Appartamento Lusso Panoramic - Andalo se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Zeni

9,9

Chalet Zeni

Ubytování (Chata) Chalet Zeni. Chalet Zeni se nachází asi 10 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Chalet Zeni se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Sole

9,9

Maso Sole

Ubytování (Apartmán) Maso Sole. Maso Sole se nachází v obci Andalo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 65 km od Madonna di Campiglio. Ubytování Maso Sole se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Nina

9,8

Casa Nina

Ubytování (Apartmán) Casa Nina. Casa Nina se nachází v obci Andalo a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Nina se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

CHALET JOEN ski & bike Andalo

9,7

CHALET JOEN ski & bike Andalo

UbytováníCHALET JOEN ski & bike Andalo. CHALET JOEN ski & bike Andalo se nachází v Andalu, pouhých 10 km od jezera Molveno. Ubytování CHALET JOEN ski & bike Andalo se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Perla delle Dolomiti

9,7

Perla delle Dolomiti

Ubytování (Apartmán) Perla delle Dolomiti. Perla delle Dolomiti se nachází v obci Andalo, 38 km od muzea MUSE, 37 km od náměstí Piazza Duomo a univerzity v Trentu. Ubytování Perla delle Dolomiti se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alba Nova

9,7

Residence Alba Nova

Ubytování (Aparthotel) Residence Alba Nova. Residence Alba Nova se nachází se v centru městečka Andalo, pouhých 350 metrů od lyžařského střediska Paganella 2001, a nabízí apartmány v horském stylu s... Ubytování Residence Alba Nova se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mille Montagne

9,6

Residence Mille Montagne

Ubytování (Aparthotel) Residence Mille Montagne. Residence Mille Montagne se nachází v obci Andalo, 8,1 km od jezera Molveno. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Mille Montagne se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Dila Dolomiti Mountain Lodge

9,6

La Dila Dolomiti Mountain Lodge

Ubytování (Apartmány) La Dila Dolomiti Mountain Lodge. La Dila Dolomiti Mountain Lodge se nachází v obci Andalo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování La Dila Dolomiti Mountain Lodge se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fiore del Brenta

9,6

Fiore del Brenta

Ubytování (Apartmán) Fiore del Brenta. Fiore del Brenta nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 36 km od MUSE. Ubytování Fiore del Brenta se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Majorka

9,5

Hotel Majorka

Ubytování (Hotel) Hotel Majorka. Hotel Majorka se nachází v horském prostředí Andala a nabízí volný vstup do krytého bazénu. Může se pochlubit lázeňským a wellness centrem s tureckou... Ubytování Hotel Majorka se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Andalo 2000

9,5

Andalo 2000

Ubytování (Apartmán) Andalo 2000. Andalo 2000 se nachází v Andalu. 47 km od Malcesine. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Andalo 2000 se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Lucia

9,5

Appartamenti Lucia

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Lucia. Appartamenti Lucia se nachází v obci Andalo, 150 metrů od vleků do lyžařského areálu Gaggia-Paganella. Ubytování Appartamenti Lucia se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dimora La Val

9,5

Dimora La Val

Ubytování (Apartmány) Dimora La Val. Dimora La Val se nachází v obci Andalo, 8,4 km od jezera Molveno. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dimora La Val se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda in Centro

9,5

Mansarda in Centro

UbytováníMansarda in Centro. Mansarda in Centro se nachází v obci Andalo, pouhých 7,7 km od jezera Molveno, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Mansarda in Centro se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento al Parco

9,5

Appartamento al Parco

Ubytování (Apartmán) Appartamento al Parco. Appartamento al Parco se nachází v Andalu, 8 km od jezera Molveno, 37 km od MUSE a 37 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Appartamento al Parco se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Papavero

9,4

Al Papavero

Ubytování (Bed and breakfast) Al Papavero. Al Papavero se nachází v Andalu, 8,3 km od jezera Molveno. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Al Papavero se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Nordik

9,4

Hotel Nordik

Ubytování (Hotel) Hotel Nordik. Hotel Nordik se nachází v centru Andala, nedaleko lyžařského areálu Paganella. Ubytování Hotel Nordik se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Carano Al Bait

9,4

Appartamenti Carano Al Bait

UbytováníAppartamenti Carano Al Bait. Appartamenti Carano Al Bait se nachází v Andalu, 8,2 km od jezera Molveno. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Carano Al Bait se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti La Val

9,4

Appartamenti La Val

Ubytování (Apartmány) Appartamenti La Val. Appartamenti Bottamedi Luigino e Laura se nachází 10 minut chůze od lanovky Paganella 2001. Ubytování Appartamenti La Val se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento LO SCOIATTOLO

9,4

Appartamento LO SCOIATTOLO

Ubytování (Apartmán) Appartamento LO SCOIATTOLO. Appartamento LO SCOIATTOLO se nachází asi 7,7 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento LO SCOIATTOLO se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Chiara Andalo Centro

9,4

Casa Chiara Andalo Centro

Ubytování (Apartmán) Casa Chiara Andalo Centro. Casa Chiara Andalo Centro se nachází v Andalu. 23 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Chiara Andalo Centro se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Osti Sansoni Mariarosa

9,3

Appartamenti Osti Sansoni Mariarosa

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Osti Sansoni Mariarosa. Appartamenti Osti Sansoni Mariarosa se nachází 7,7 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartamenti Osti Sansoni Mariarosa se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sassdei My Active Suite Hotel

9,3

Sassdei My Active Suite Hotel

Ubytování (Hotel) Sassdei My Active Suite Hotel. Sassdei My Active Suite Hotel se nachází v horské vesnici Andalo, naproti lanovce Andalo-Doss Pel, a nabízí apartmá s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sassdei My Active Suite Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piz Galin Grand Hotel Family & Wellness

9,3

Piz Galin Grand Hotel Family & Wellness

Ubytování (Hotel) Piz Galin Grand Hotel Family & Wellness. Hotel Piz Galin se nachází v centru města Andalo, pouhých 120 metrů od lyžařských vleků La Paganella. Ubytování Piz Galin Grand Hotel Family & Wellness se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Mariastella

9,3

Appartamento Mariastella

Ubytování (Apartmány) Appartamento Mariastella. Appartamento Mariastella jsou apartmány situované v domě v centru Andala, 5 minut chůze od stance lanovky Paganella 2001, která vás zaveze do lyžařské... Ubytování Appartamento Mariastella se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Corona Dolomites Hotel

9,3

Corona Dolomites Hotel

Ubytování (Hotel) Corona Dolomites Hotel. Hotel Corona se nachází v Andalo, 200 metrů od lyžařských vleků, na které v průběhu zimy poskytuje bezplatnou dopravu. Ubytování Corona Dolomites Hotel se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mirtillhouse

9,2

Mirtillhouse

Ubytování (Apartmán) Mirtillhouse. Mirtillhouse se nachází asi 38 km od MUSE a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. 8,4 km od jezera Molveno. Ubytování Mirtillhouse se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il nido incantato

9,2

Il nido incantato

Ubytování (Apartmány) Il nido incantato. Il nido incantato se nachází v obci Andalo, pouhých 7,7 km od jezera Molveno. Ubytování Il nido incantato se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Franco

9,2

Hotel Franco

Ubytování (Hotel) Hotel Franco. Hotel Franco se nachází jen pár kroků od lyžařského areálu Andalo a 5 km od jezera Molveno. Ubytování Hotel Franco se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO LA BOTTE

9,2

APPARTAMENTO LA BOTTE

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO LA BOTTE. APPARTAMENTO LA BOTTE se nachází v obci Andalo, pouhých 7,7 km od jezera Molveno, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování APPARTAMENTO LA BOTTE se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gnomi

9,2

Casa Gnomi

UbytováníCasa Gnomi. Casa Gnomi se nachází v Andalu, pouhých 8,4 km od jezera Molveno, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Gnomi se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ambiez

9,2

Hotel Ambiez

Ubytování (Hotel) Hotel Ambiez. Rodinný hotel Ambiez se nachází 200 metrů od centra města Andalo, přímo před místní autobusovou zastávkou. Ubytování Hotel Ambiez se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adler Hotel Wellness & Spa - Andalo

9,2

Adler Hotel Wellness & Spa - Andalo

Ubytování (Hotel) Adler Hotel Wellness & Spa - Andalo. Adler Hotel Wellness & Spa - Andalo stojí jen 100 metrů od lyžařských vleků Andalo La Paganella a nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Adler Hotel Wellness & Spa - Andalo se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Rì de Clama

9,2

Appartamenti Rì de Clama

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Rì de Clama. Appartamenti Rì de Clama se nachází 600 metrů od Andalo-Doss Pel a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Rì de Clama se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Select

9,2

Hotel Select

Ubytování (Hotel) Hotel Select. Hotel Select se nachází na klidném místě v centru Andala, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Paganella. Ubytování Hotel Select se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Toscana

9,2

Al Toscana

UbytováníAl Toscana. Al Toscana se nachází jen 800 metrů od lyžařských vleků, kterými se dostanete do lyžařského areálu Paganella 2001. Ubytování Al Toscana se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Piccolo Dolomiti Resort

9,2

Il Piccolo Dolomiti Resort

Ubytování (Hotel) Il Piccolo Dolomiti Resort. Piccolo Hotel s panoramatickým výhledem na Brentské Dolomity se nachází pouhých 50 metrů od přírodní rezervace Adamello-Brenta. Ubytování Il Piccolo Dolomiti Resort se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Bazzanella 4

9,2

Appartamenti Bazzanella 4

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Bazzanella 4. Appartamenti Bazzanella 4 se nachází v obci Andalo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Appartamenti Bazzanella 4 se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Paganella

9,1

Hotel Paganella

Ubytování (Hotel) Hotel Paganella. Hotel Paganella se nachází v obci Andalo, 7,7 km od jezera Molveno, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Hotel Paganella se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Al Cadin

9,1

Residenza Al Cadin

Ubytování (Apartmány) Residenza Al Cadin. Rezidence Al Cadin se nachází ve středisku Andalo, 1 km od lyžařského areálu Paganella 2001. Ubytování Residenza Al Cadin se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Mirabell

9,1

Appartamento Mirabell

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mirabell. Appartamento Mirabell se nachází v centru města Andalo, 50 metrů od zastávky skibusu jedoucího ke sjezdovkám Paganella 2001. Ubytování Appartamento Mirabell se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Cima Tosa

9,1

Residence Cima Tosa

Ubytování (Aparthotel) Residence Cima Tosa. Tříhvězdičková Residence Cima Tosa se nachází v obci Andalo, 4 km od jezera Molveno, a nabízí zařízenou zahradu, terasu, úschovnu lyží, zdarma dostupné... Ubytování Residence Cima Tosa se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stella Alpina

9,1

Hotel Stella Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Stella Alpina. Hotel Stella Alpina se nachází v Andalu, 200 metrů od sjezdovek. Ubytování Hotel Stella Alpina se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Stella

9,1

Appartamento Stella

Ubytování (Apartmán) Appartamento Stella. Appartamento Stella se nachází v Andalu, 8,2 km od jezera Molveno a 37 km od MUSE. Nabízí výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Stella se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Hotel Serena

9,1

Family Hotel Serena

Ubytování (Hotel) Family Hotel Serena. Serena je typická horská budova v blízkosti centra Andala, 300 metrů od sjezdovek Paganella. Ubytování Family Hotel Serena se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trilocale ALICE nel paese delle meraviglie

9,1

Trilocale ALICE nel paese delle meraviglie

Ubytování (Apartmán) Trilocale ALICE nel paese delle meraviglie. Trilocale ALICE nel paese delle meraviglie se nachází v Andalu, 37 km od MUSE a 37 km od Piazza Duomo. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Trilocale ALICE nel paese delle meraviglie se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

ALICE di SOPRA

9

ALICE di SOPRA

Ubytování (Apartmán) ALICE di SOPRA. ALICE di SOPRA se nachází asi 38 km od MUSE a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. 8,5 km od jezera Molveno. Ubytování ALICE di SOPRA se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO CAMI

9

APPARTAMENTO CAMI

UbytováníAPPARTAMENTO CAMI. APPARTAMENTO CAMI se nachází v Andalu, 36 km od náměstí Piazza Duomo a univerzity v Trentu, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování APPARTAMENTO CAMI se nachází ve městě Andalo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Andalo

Město Andalo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 117 hotelů a ubytování ve městě Andalo.