Hledat

Ubytování

Ubytování město Anchialos

Ve městě Anchialos (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Anchialos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Anchialos

Kornilios Palace

8,4

Kornilios Palace

Ubytování (Hotel) Kornilios Palace. Čtyřhvězdičkový Kornilios Palace se nachází v obci Aghialos. Ubytování Kornilios Palace se nachází ve městě Anchialos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alexandros

8,3

Hotel Alexandros

Ubytování (Hotel) Hotel Alexandros. Hotel Alexandros is a 3-star hotel located on the 12th kilometre of Thessaloniki - Edessa motorway, just a 10 minute drive from Thessaloniki. Ubytování Hotel Alexandros se nachází ve městě Anchialos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Assembly Hotel

7,9

Assembly Hotel

Ubytování (Hotel) Assembly Hotel. Located in Agchialos Village of Thessaloniki, Assembly Hotel features an outdoor pool, a sun terrace and a well-tended garden with artworks, benches and a... Ubytování Assembly Hotel se nachází ve městě Anchialos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Anchialos

Město Anchialos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Anchialos.