Hledat

Ubytování

Ubytování město Anatolí

Ve městě Anatolí (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Anatolí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Anatolí

Diktynna Traditional Villas

9,3

Diktynna Traditional Villas

Ubytování (Aparthotel) Diktynna Traditional Villas. Diktynna se nachází 12 km od města Ierapetra a nabízí ubytování v tradičních domcích přestavěných na vily s krbem a výhledem na lybijské moře. Ubytování Diktynna Traditional Villas se nachází ve městě Anatolí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorovinis Country Houses

9

Dorovinis Country Houses

Ubytování (Prázdninové domy) Dorovinis Country Houses. Dorovinis Country Houses je komplex situovaný v Anatoli, 12 km od Terapetry. Ubytování Dorovinis Country Houses se nachází ve městě Anatolí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Cretan house with incredible views

Traditional Cretan house with incredible views

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Cretan house with incredible views. Traditional Cretan house with incredible views is set in Anatolí. Featuring sea views, this holiday home also provides guests with free WiFi. Ubytování Traditional Cretan house with incredible views se nachází ve městě Anatolí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Eparchiaki Odos Kalou Choriou - Metaxochoriou

Holiday home Eparchiaki Odos Kalou Choriou - Metaxochoriou

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Eparchiaki Odos Kalou Choriou - Metaxochoriou. Situated in Anatolí in the Crete region, Holiday home Eparchiaki Odos Kalou Choriou - Metaxochoriou has a balcony and city views. Ubytování Holiday home Eparchiaki Odos Kalou Choriou - Metaxochoriou se nachází ve městě Anatolí (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Anatolí

Město Anatolí se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Anatolí.