Hledat

Ubytování

Ubytování město Anapaftíria

Ve městě Anapaftíria (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Anapaftíria

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Anapaftíria

Atrium House - Boletsis

9

Atrium House - Boletsis

Ubytování (Prázdninový dům) Atrium House - Boletsis. Located in Anapaftíria, 1.4 km from Kalamaki Beach, Atrium House - Boletsis provides accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Atrium House - Boletsis se nachází ve městě Anapaftíria (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivepress Country Houses Villas

8,1

Olivepress Country Houses Villas

Ubytování (Vily) Olivepress Country Houses Villas. Olivepress Country Houses Villas se nachází v obci Loutses a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Do města Korfu je to 45 km. Ubytování Olivepress Country Houses Villas se nachází ve městě Anapaftíria (Řecko - Korfu).

Villa Voukithro

Villa Voukithro

Ubytování (Vila) Villa Voukithro. Set in Anapaftíria, Villa Voukithro offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Voukithro se nachází ve městě Anapaftíria (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Anapaftíria

Město Anapaftíria se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Anapaftíria.