Hledat

Ubytování

Ubytování město Alcalá

Ve městě Alcalá (Španělsko) máme celkem 59 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alcalá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alcalá

Casa Tara

10

Casa Tara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tara. Featuring pool views, Casa Tara provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.5 km from La Arena Beach. Ubytování Casa Tara se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso cerca del mar en Alcalá

9,6

Piso cerca del mar en Alcalá

Ubytování (Apartmán) Piso cerca del mar en Alcalá. Located in Alcalá, Piso cerca del mar en Alcalá provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Piso cerca del mar en Alcalá se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALCALÁ CENTER

9,6

ALCALÁ CENTER

Ubytování (Apartmán) ALCALÁ CENTER. Set in Alcalá, 2.1 km from Callao Chico Beach, ALCALÁ CENTER offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování ALCALÁ CENTER se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Punta Carero

9,5

Apartamentos Punta Carero

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Punta Carero. Apartamentos Punta Carero se nachází ve městě Alcalá. Ubytování Apartamentos Punta Carero se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alcalá Plaza

9,5

Alcalá Plaza

Ubytování (Apartmán) Alcalá Plaza. Alcalá Plaza is located in Alcalá, 2.1 km from Callao Chico Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Alcalá Plaza se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife).

Adventure House Tenerife

9,3

Adventure House Tenerife

Ubytování (Hostel) Adventure House Tenerife. Adventure House Tenerife se nachází ve městě Alcalá a nabízí ubytování pouze pro dospělé se společným lounge, zahradou a grilem. Ubytování Adventure House Tenerife se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alcala

9,3

Alcala

Ubytování (Prázdninový dům) Alcala. Featuring sea views, Alcala offers accommodation with free bikes, barbecue facilities and a terrace, around 2.2 km from Callao Chico Beach. Ubytování Alcala se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Alcala

9,3

Casa Alcala

Ubytování (Apartmány) Casa Alcala. Situated in Alcalá, 1.9 km from Callao Chico Beach, Casa Alcala features free WiFi and sea views. Ubytování Casa Alcala se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALCALÁ. DUPLEX CON TERRAZA PRIVADA Y VISTA TEIDE

9,3

ALCALÁ. DUPLEX CON TERRAZA PRIVADA Y VISTA TEIDE

Ubytování (Apartmán) ALCALÁ. DUPLEX CON TERRAZA PRIVADA Y VISTA TEIDE. Situated in Alcalá, just 2.2 km from Callao Chico Beach, ALCALÁ. Ubytování ALCALÁ. DUPLEX CON TERRAZA PRIVADA Y VISTA TEIDE se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Vinco

9,2

Finca Vinco

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Vinco. Situated in Alcalá, within 2.3 km of Callao Chico Beach, Finca Vinco is an accommodation offering sea views. Ubytování Finca Vinco se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rok Plaza

9,2

Rok Plaza

Ubytování (Apartmány) Rok Plaza. Rok Plaza se nachází v malebném městečku Alcalá na západním pobřeží ostrova Tenerife, jen minutu chůze od pláže a 25 minut jízdy od letiště Tenerife Jih. Ubytování Rok Plaza se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Red Level at Gran Melia Palacio de Isora - Adults Only

9,2

Red Level at Gran Melia Palacio de Isora - Adults Only

Ubytování (Hotel) Red Level at Gran Melia Palacio de Isora - Adults Only. Tento přímořský komplex je určený pouze pro dospělé a nabízí ubytování v pokojích se službou osobního komorníka. Ubytování Red Level at Gran Melia Palacio de Isora - Adults Only se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alcala Surf Camp

9,1

Alcala Surf Camp

Ubytování (Prázdninový dům) Alcala Surf Camp. Alcala Surf Camp is set in Alcalá and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Alcala Surf Camp se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife).

Apartamento Sol

9,1

Apartamento Sol

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sol. Located in Alcalá, just 2.3 km from Callao Chico Beach, Apartamento Sol provides beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartamento Sol se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural El Navío - Adults Only

8,9

Hotel Rural El Navío - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Rural El Navío - Adults Only. Hotel Rural El Navío - Adults Only stojí na banánové plantáži, méně než 1 km od pláže Alcalá. Ubytování Hotel Rural El Navío - Adults Only se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Atlantica

8,6

Casa Atlantica

Ubytování (Apartmány) Casa Atlantica. Situated in Alcalá, 2 km from Callao Chico Beach, Casa Atlantica features free WiFi and sea views. Ubytování Casa Atlantica se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janias Alcalà Apartment

8,6

Janias Alcalà Apartment

Ubytování (Apartmán) Janias Alcalà Apartment. Set in Alcalá, just 2.2 km from Callao Chico Beach, Janias Alcalà Apartment offers beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a terrace and free... Ubytování Janias Alcalà Apartment se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alcalá Tenerife - Aloe & Cactus

8,6

Apartments Alcalá Tenerife - Aloe & Cactus

Ubytování (Apartmány) Apartments Alcalá Tenerife - Aloe & Cactus. Set 2 km from Callao Chico Beach, Apartments Alcalá Tenerife - Aloe & Cactus offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartments Alcalá Tenerife - Aloe & Cactus se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa

8,5

Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa. Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa se nachází na pobřeží letoviska Alcalá a nabízí velký nekonečný bazén se slanou vodou a hydromasážní částí, přímý... Ubytování Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Alcalá - Tenerife

8,4

Apartamentos Alcalá - Tenerife

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Alcalá - Tenerife. Located within 1.9 km of Callao Chico Beach in Alcalá, Apartamentos Alcalá - Tenerife provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartamentos Alcalá - Tenerife se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Hoya

8,2

Finca La Hoya

Ubytování (Prázdninový dům) Finca La Hoya. Situated in Alcalá in the Canary Islands region, Finca La Hoya has a patio and garden views. Ubytování Finca La Hoya se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife).

Jazmin suites

8

Jazmin suites

Ubytování (Apartmán) Jazmin suites. Featuring sea views, Jazmin suites offers accommodation with a bar and a balcony, around 1.9 km from Callao Chico Beach. Ubytování Jazmin suites se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife).

Atlantic Sunset Apartment

8

Atlantic Sunset Apartment

Ubytování (Apartmán) Atlantic Sunset Apartment. Boasting sea views, Atlantic Sunset Apartment features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2 km from Callao Chico Beach. Ubytování Atlantic Sunset Apartment se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensión Alcalá

7,8

Pensión Alcalá

Ubytování (Penzion) Pensión Alcalá. Pensión Alcalá se nachází v městečku Alcalá a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají terasu nebo balkon. Ubytování Pensión Alcalá se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Habitaciones IFAE

7,7

Habitaciones IFAE

Ubytování (Apartmány) Habitaciones IFAE. Set in Alcalá, 2 km from Callao Chico Beach, Habitaciones IFAE offers accommodation with free WiFi and a shared lounge. Ubytování Habitaciones IFAE se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Candelaria

7,5

Casa Candelaria

Ubytování (Vily) Casa Candelaria. Located in the fishing town of Alcalá, Tenerife, Casa Candelaria offers self-catering apartments just 50 metres from the beach. Ubytování Casa Candelaria se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Terrera

7,3

Casa Terrera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Terrera. Casa Terrera se nachází v Alcalá na Tenerife a má patio. Ubytování je vzdálené 15 km od Adeje. Ubytování Casa Terrera se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Alcala Confort

7,2

Apartamento Alcala Confort

Ubytování (Apartmán) Apartamento Alcala Confort. Boasting sea views, Apartamento Alcala Confort features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.4 km from Callao Chico Beach. Ubytování Apartamento Alcala Confort se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife).

Apartament in Alcalá

6,5

Apartament in Alcalá

Ubytování (Apartmán) Apartament in Alcalá. Situated in Alcalá, within 2.1 km of Callao Chico Beach, Apartament in Alcalá offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartament in Alcalá se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Muralla

La Muralla

Ubytování (Apartmán) La Muralla. Featuring sea views, La Muralla provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2 km from Callao Chico Beach. Ubytování La Muralla se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Manus

Casa Manus

Ubytování (Apartmán) Casa Manus. Situated in Alcalá in the Canary Islands region, Casa Manus features a patio. The accommodation is 1. Ubytování Casa Manus se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lodge Finca Alcalá

Casa Lodge Finca Alcalá

Ubytování (Prázdninový areál) Casa Lodge Finca Alcalá. Featuring a swimming pool, a bar, a garden and views of the garden, Casa Lodge Finca Alcalá is located in Alcalá and provides accommodation with free WiFi. Ubytování Casa Lodge Finca Alcalá se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Flores Finca Alcalá

Casa Flores Finca Alcalá

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Flores Finca Alcalá. Set in Alcalá, Casa Flores Finca Alcalá offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Casa Flores Finca Alcalá se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alcalá - Rest apartment near the beach

Alcalá - Rest apartment near the beach

Ubytování (Apartmán) Alcalá - Rest apartment near the beach. Boasting sea views, Alcalá - Rest apartment near the beach offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.9 km from Callao Chico Beach. Ubytování Alcalá - Rest apartment near the beach se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA TABAIBA - VILLA PERENQUÉN

CASA TABAIBA - VILLA PERENQUÉN

Ubytování (Prázdninový dům) CASA TABAIBA - VILLA PERENQUÉN. Boasting garden views, CASA TABAIBA - VILLA PERENQUÉN features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from La Arena Beach. Ubytování CASA TABAIBA - VILLA PERENQUÉN se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa PAD Finca Alcala

Casa PAD Finca Alcala

Ubytování (Apartmán) Casa PAD Finca Alcala. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Casa PAD Finca Alcala features accommodation in Alcalá with free WiFi and garden views. Situated 1. Ubytování Casa PAD Finca Alcala se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alcala Center apartments

Alcala Center apartments

Ubytování (Apartmán) Alcala Center apartments. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Alcala Center apartments is located in Alcalá. Situated on the beachfront, this property has a bar. Ubytování Alcala Center apartments se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Playa Mendez - ¡PRIMERA LINEA DE PLAYA¡

Apartamento Playa Mendez - ¡PRIMERA LINEA DE PLAYA¡

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Mendez - ¡PRIMERA LINEA DE PLAYA¡. Apartamento Playa Mendez - ¡PRIMERA LINEA DE PLAYA¡, a property with a terrace, is situated in Alcalá, 2.2 km from Callao Chico Beach. Ubytování Apartamento Playa Mendez - ¡PRIMERA LINEA DE PLAYA¡ se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Alcala

Finca Alcala

Ubytování (Apartmán) Finca Alcala. Featuring an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Finca Alcala provides accommodation in Alcalá with free WiFi and sea views. Ubytování Finca Alcala se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA DRAGO - VILLA PERENQUEN.

CASA DRAGO - VILLA PERENQUEN.

Ubytování (Prázdninový dům) CASA DRAGO - VILLA PERENQUEN.. Located in Alcalá, within 2.2 km of La Arena Beach, CASA DRAGO - VILLA PERENQUEN. Offers accommodation with air conditioning. Ubytování CASA DRAGO - VILLA PERENQUEN. se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Business Finca Alcalá

Casa Business Finca Alcalá

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Business Finca Alcalá. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Business Finca Alcalá is located in Alcalá. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Casa Business Finca Alcalá se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA TAJINASTE - Villa Perenquén.

CASA TAJINASTE - Villa Perenquén.

Ubytování (Prázdninový dům) CASA TAJINASTE - Villa Perenquén.. Featuring garden views, CASA TAJINASTE - Villa Perenquén. Offers accommodation with a garden and a terrace, around 2.2 km from La Arena Beach. Ubytování CASA TAJINASTE - Villa Perenquén. se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estudio Nibor

Estudio Nibor

Ubytování (Apartmán) Estudio Nibor. Apto. Estudio is situated in Alcalá. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Estudio Nibor se nachází ve městě Alcalá (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Alcalá

Město Alcalá se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 59 hotelů a ubytování ve městě Alcalá.