Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Padeleimon

Ve městě Agios Padeleimon (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Padeleimon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Padeleimon

Villa Kamilakis Escape To Nature

9,2

Villa Kamilakis Escape To Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kamilakis Escape To Nature. Situated in Agios Padeleimon in the Crete region, Villa Kamilakis Escape To Nature features a terrace and mountain views. Ubytování Villa Kamilakis Escape To Nature se nachází ve městě Agios Padeleimon (Řecko - Kréta).

Villa Evenos

8,7

Villa Evenos

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Evenos. Featuring a swimming pool, free bikes and a garden and views of the garden, Villa Evenos is set in Elafonisi and offers accommodation with free WiFi. Ubytování Villa Evenos se nachází ve městě Agios Padeleimon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama

8

Panorama

Ubytování (Apartmány) Panorama. Panorama se nachází v Elafonisi. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Panorama se nachází ve městě Agios Padeleimon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Cretan House

Traditional Cretan House

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Cretan House. Traditional Cretan House is located in Áyios Pandeleḯmon and offers a garden and a terrace. Ubytování Traditional Cretan House se nachází ve městě Agios Padeleimon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional house - unique garden near paleochora

Traditional house - unique garden near paleochora

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional house - unique garden near paleochora. Situated in Áyios Pandeleḯmon in the Crete region, Traditional house - unique garden near paleochora features a garden. Ubytování Traditional house - unique garden near paleochora se nachází ve městě Agios Padeleimon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agios Padeleimon

Město Agios Padeleimon se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Agios Padeleimon.