Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Ioannis Peristeron

Ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Ioannis Peristeron

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Ioannis Peristeron

Villa Eleni

9,5

Villa Eleni

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Eleni. Villa Eleni is located in Stroggyli. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Villa Eleni se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MarBella Nido Suite Hotel & Villas- Adults Only

9,5

MarBella Nido Suite Hotel & Villas- Adults Only

Ubytování (Hotel) MarBella Nido Suite Hotel & Villas- Adults Only. Hotel MarBella Nido Suite Hotel & Villas - Adults Only se nachází uprostřed svěží zeleně v letovisku Agios Ioannis Peristeron na ostrově Korfu. Ubytování MarBella Nido Suite Hotel & Villas- Adults Only se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu).

Veroniki Penthouse Deluxe Apartment

9,4

Veroniki Penthouse Deluxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Veroniki Penthouse Deluxe Apartment. Set in Agios Ioannis Peristeron, 1.3 km from Moraitika Beach and 2 km from Messonghi Beach, Veroniki Penthouse Deluxe Apartment offers accommodation with... Ubytování Veroniki Penthouse Deluxe Apartment se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu).

Oniro Villas

9

Oniro Villas

Ubytování (Aparthotel) Oniro Villas. Penzion Oniro Villas se nachází 25 metrů od pláže a 16 km od centra města Korfu. Ubytování Oniro Villas se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu).

Aurora Hotel

8,5

Aurora Hotel

Ubytování (Hotel) Aurora Hotel. Aurora Hotel, obklopen pěkně udržovanou zahradou, se nachází u moře na pláži Agios Ioannis Peristerion a nabízí bazén, bar u bazénu a restauraci. Ubytování Aurora Hotel se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu).

Villa Fourtuna Apartment

8,3

Villa Fourtuna Apartment

Ubytování (Apartmány) Villa Fourtuna Apartment. Villa Fourtuna Apartment features garden views, free WiFi and free private parking, set in Agios Ioannis Peristeron, 450 metres from Tsaki Beach. Ubytování Villa Fourtuna Apartment se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corfu Senses Resort

7,4

Corfu Senses Resort

Ubytování (Hotel) Corfu Senses Resort. Corfu Senses Resort se nachází přímo na pláži v Agios Ioannis Peristeron a nabízí venkovní bazén s oddělenou částí pro děti uprostřed svěží zahrady,... Ubytování Corfu Senses Resort se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu).

Karmela's Cottage - by Corfuescapes

Karmela's Cottage - by Corfuescapes

Ubytování (Prázdninový dům) Karmela's Cottage - by Corfuescapes. Situated in Agios Ioannis Peristeron, within 2.4 km of Moraitika Beach, Karmela's Cottage - by Corfuescapes offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Karmela's Cottage - by Corfuescapes se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu).

Villa Brigadoon Corfu

Villa Brigadoon Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Brigadoon Corfu. Villa Brigadoon Corfu is located in Agios Ioannis Peristeron and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Brigadoon Corfu se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Three Bedrooms Ground Summer House)

ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Three Bedrooms Ground Summer House)

Ubytování (Prázdninový dům) ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Three Bedrooms Ground Summer House). ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Three Bedrooms Ground Summer House) is located in Agios Ioannis Peristeron and offers a garden and a terrace. Ubytování ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Three Bedrooms Ground Summer House) se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Ktima, sea, nature and relax

To Ktima, sea, nature and relax

Ubytování (Apartmán) To Ktima, sea, nature and relax. Featuring garden views, Villa Belvedere features accommodation with a terrace and a balcony, around 1.1 km from Agios Ioannis Peristeron Beach. Ubytování To Ktima, sea, nature and relax se nachází ve městě Agios Ioannis Peristeron (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agios Ioannis Peristeron

Město Agios Ioannis Peristeron se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Agios Ioannis Peristeron.