Hledat

Ubytování

Ubytování město Agia Roumeli

Ve městě Agia Roumeli (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agia Roumeli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agia Roumeli

Pachnes Bed and Breakfast

9,6

Pachnes Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Pachnes Bed and Breakfast. Featuring free WiFi, Pachnes Bed and Breakfast offers peaceful and simple accommodation in Agia Roumeli village. Free private parking is available on site. Ubytování Pachnes Bed and Breakfast se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Giannis Rooms

9,5

Giannis Rooms

Ubytování (Penzion – hostinec) Giannis Rooms. Giannis Rooms features air-conditioned accommodation in Agia Roumeli. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Giannis Rooms se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Paralia Rooms

9,4

Paralia Rooms

Ubytování (Apartmány) Paralia Rooms. Paralia Rooms je v rodinném vlastnictví a správě a jedná se o ubytování situované pouhých 20 metrů od moře v letovisku Agia Roumeli. Ubytování Paralia Rooms se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Calypso

9,2

Calypso

Ubytování (Apartmány) Calypso. Hotel Calypso se nachází pouhých 20 metrů od pláže ve vesnici Agia Roumeli a nabízí pokoje s klimatizací a zařízeným balkonem s výhledem na Libyjské moře. Ubytování Calypso se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Samaria

9,2

Samaria

Ubytování (Apartmány) Samaria. Samaria se nachází jen 70 metrů od pláže v Agia Roumeli a nabízí klimatizované pokoje s vlastním balkonem a tavernu, kde se podává tradiční krétská... Ubytování Samaria se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Gigilos

9,2

Gigilos

Ubytování (Penzion) Gigilos. Located right on the beach of Agia Roumeli, the family-run Gigilos offers rooms with a private balcony overlooking the Cretan Sea. Ubytování Gigilos se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Panorama Rooms

9,1

Panorama Rooms

Ubytování (Apartmány) Panorama Rooms. Set in Agia Roumeli, Panorama Rooms offers free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Panorama Rooms se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Zorbas Studios

9,1

Zorbas Studios

Ubytování (Aparthotel) Zorbas Studios. Located in Agia Roumeli in the Crete region, Zorbas Studios features accommodation right next to the sea. Free WiFi is provided. Ubytování Zorbas Studios se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Tarra

9

Tarra

Ubytování (Penzion) Tarra. Penzion Tarra se nachází v Agia Roumeli a nabízí restauraci, bar, Wi-Fi zdarma a pokoje s klimatizací a balkonem. Ubytování Tarra se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Agia Roumeli Hotel

8,7

Agia Roumeli Hotel

Ubytování (Hotel) Agia Roumeli Hotel. Agia Roumeli Hotel se nachází v obci Agia Roumeli v oblasti Sfakia, přímo u výjezdu z národního parku Samaria Gorge. Ubytování Agia Roumeli Hotel se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Sweet Corner Masxali

8,6

Sweet Corner Masxali

Ubytování (Apartmány) Sweet Corner Masxali. Sweet Corner Masxali se nachází v Agia Roumeli, pouhých 350 metrů od přístavu a 400 metrů od centra obce. Ubytování Sweet Corner Masxali se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Agia Roumeli

Město Agia Roumeli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Agia Roumeli.