Hledat

Ubytování

Ubytování město Agia Roumeli

Ve městě Agia Roumeli (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agia Roumeli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agia Roumeli

Agia Roumeli APARTMENT

Agia Roumeli APARTMENT

Ubytování (Aparthotel) Agia Roumeli APARTMENT. Agia Roumeli APARTMENT se nachází v Agia Roumeli a nabízí výhled do zahrady, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu a terasu. Ubytování Agia Roumeli APARTMENT se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Hotel Agia Roumeli by the SEA

Hotel Agia Roumeli by the SEA

Ubytování (Aparthotel) Hotel Agia Roumeli by the SEA. Hotel Agia Roumeli by the SEA se nachází v letovisku Agia Roumeli na Krétě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Hotel Agia Roumeli by the SEA se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Artemisa House

Artemisa House

Ubytování (Prázdninový dům) Artemisa House. Artemisa House se nachází v Agia Roumeli na Krétě a nabízí zahradu. 25 km od Palaiochóry. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Artemisa House se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

CASA SAMARIA'S

CASA SAMARIA'S

Ubytování (Prázdninový dům) CASA SAMARIA'S. CASA SAMARIA'S se nachází v Agia Roumeli a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Všechny apartmány mají balkon s výhledem do zahrady. Ubytování CASA SAMARIA'S se nachází ve městě Agia Roumeli (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Agia Roumeli

Město Agia Roumeli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Agia Roumeli.